Mit csináljak ha a tv ezt csinálja?

Figyelt kérdés

sziasztok!!egy kérdésel fordulnék hozzátok sürgős!!

van egy plazma tvm (celcus) minden este megx reggelig míg ki nem kapcsol magától mert ugy van be állítva egésznap jól ment. de ma este be kapcsoltam es folyamatosan magától adja fel a hangját hiába veszem le magától úgyis fel adja a tv

ki kapcsoltam mindent megpróbáltam ugyanúgy megyen és a távirányítóbol kiveszem az elemet akkor is megy neha néha szerintetek az elemel vsn baj vagy mit lehet csinálni!??!!



2022. febr. 4. 19:06
 1/3 Humor Herold válasza:
78%
Menj oda a tv mellé.Tapogasd ki a szellemet, aki szórakozik veled, majd keverj le neki egy hatalmas pofont nevelő szándékkal! És mond neki hogy ezt soha többé nem szeretnéd látni tőle!
2022. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az oldalán a kezelőgombokat, kell ott lennie hangerő szabályzónak is. Próbáld megnyomkodni, hátha segít.
2022. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint egy év után ugyanaz a problémád?
2023. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!