Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a téli depresszi...

Mit csináljak a téli depresszió ellen?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban elég sokszor rámjött az, hogy nincs jókedvem, sírok, nincs kedvem semmihez.

Nagyon rossz és szeretném ha már tavasz lenne.

Párom nincs így egyedül kell megbírkóznom ezzel az egésszel.

30/N


2022. jan. 28. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mozi,színház,koncert,kiállítás,stb...
2022. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor nagyon jót tud tenni egy kis környezetváltozás, nem tudsz elutazni melegebb helyekre? Én tél közepén el szoktam tölteni egy hetet valahol (pl. Ciprus, Kanári szigetek) akár egyedül is és általában a tél végégig feltöltődök tőle.

Ha ez nem fér bele, akkor csináld kicsiben, menj el valahová országon belül egy hétvégére, szakadj ki a mókuskerékből, menj el színházba, moziba, koncertre ahogy előttem is írták, csinálj farsangi bulit a barátaiddal - én idősebb vagyok nálad de még mindig jó buli.

2022. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Rám is sokszor rámjön a sírás, ilyenkor próbálom magam elterelni a témáról, barátokkal lenni, sportolni, moziba menni, nekem az is sokat szokott segíteni hogyha egy olyan zenét hallgatok ami épp a hangulatomhoz közel áll érzelmileg, erőt tudok venni rajta
2022. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a megoldást mert én is szenvedek minden év február márciusban. Ki vagyok merülve, az ünnepi időszak alatt nem hogy pihenni nem tudtam, full lestrapált. Nem tudok feltöltődni, leereszteni reggeltől estig munka gyerekek, a hétvége is mindig a veszekedésről szól. Én futok, az egyébként sokat segít próbáld ki. Persze lélekerő kell hozzá, de ha elkezded utána már nem nehéz elindulni, egy idő után szokássá válik, és legalább egy részét levezeted a rosszkedvnek
2022. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is a sportot javasolnám. Nehéz elkezdeni de idővel feltölt és jobban érzed magad a mindennapokban. Én úszni járok, ha van a környékeden uszoda és persze tudsz úszni az egy jó kikapcsolódás. Vagy a futás is jó ha az szimpatikusabb,de akár csak otthoni edzés is megteszi.

És persze közben a kedvenc zenéidet hallgatni :)


32/f

2022. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!