Melyiket éri meg venni?

Figyelt kérdés

Vagy kézzel gyógyszertári 96%-os alkohollal jobb?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Hány évig bírhassak kb az akkumulátorra:

[link]



2022. febr. 22. 16:20
1 2 3
 1/22 Zzzoli ***** válasza:

Én minden esetben kézzel csináltam, amikor még volt rá szükség. Videóban a forgódobot nem bonyolulz megtisztítani, arra vigyázz hogy a fejeket ne törd ki benne, de ha óvatos vagy nem lesz semmi baj.

DVD lejátszóhoz meg a legtöbb esetben nem is használtam oldószert, azaz etanolt, csak porszennyezés szokott rajta lenni, ami nincs agresszívan rátapadva, fülpckával óvatosan megtöröltem.

2022. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Azt éri meg megvenni, amire szükséged van.

Felsoroltál három különböző terméket: CD, VHS és audiókazetta tisztítására alkalmas eszközöket.

Mi a célod? Hogy tisztítanád a CD-lejátszó optikáját egy VHS-kazetta méretű, és VHS-lejátszó tisztítására kitalált eszközzel?!

Az meg, hogy egy 2855 forintos kínai szutyok akkumulátora meddig bírja biztos, hogy tényező? Ha 5 percig bírja, már túlteljesítette azt, ami az ára alapján elvárható.

2022. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"DVD lejátszóhoz meg a legtöbb esetben nem is használtam oldószert, azaz etanolt, csak porszennyezés szokott rajta lenni"

Akkor nézz meg egy olyat, amit dohányzó lakásban használnak. Vastagon áll rajta a sárga lerakódás.

2022. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Mi a célod? Hogy tisztítanád a CD-lejátszó optikáját egy VHS-kazetta méretű, és VHS-lejátszó tisztítására kitalált eszközzel?!"


Tisztítás, hátha jobban tisztítaná ki mint kézzel elér az ember

Mert ezt már sokszor meg tisztítottam kézzel de valamikkor jó valamikkor nem jó az LP lejátszások és felvételek (más VHS-be jók)

https://www.youtube.com/watch?v=U587XtaEDK0

https://www.youtube.com/watch?v=MjDKOu71ZG8

https://www.youtube.com/watch?v=Q9L-UeENUpQ

Szerviz állított a fejen de sajnos nem tudta meg csinálni.

Más hibákat valameddig hatásos volt aztán újra visszatértek csak ritkábban:

-Felvételezek szalag már több mint felénél van stop-ra búg és kikapcsol vagy nem tud REW üzemmódba visszapörgetni mert ismét de van hogy kicsit meggyűri a szalagokat akár REW üzemmódban, vagy ha kazetta több mint a felénél van akkor ismét ezt csinálja nem játssza le:

[link]

-Szalag szélét cakkoza ismét (ritkában).


Nem tudom miért csinálja ezeket és miért nem lehet rendesen megcsinálni.



"Az meg, hogy egy 2855 forintos kínai szutyok akkumulátora meddig bírja biztos, hogy tényező?"


Akkor jobb lenne egy HAMA kazetta adapter is ami kábeles?

2022. febr. 22. 18:00
 5/22 anonim ***** válasza:

ezt vedd, ez tutira jól tisztít!

[link]

2022. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Akkor jobb lenne egy HAMA kazetta adapter is ami kábeles?"

Nem lenne jobb, pont ugyanolyan szar lenne.

Évek óta töketlenkedsz ezekkel a szutykokkal. Miért nem veszel egyszer az életben egy tisztességes eszközt, amit direkt arra a célra terveztek és gyártottak, amire te használni akarod?

Ha ráadásul olyat vennél ami szakszerviz által felújított, akkor tényleg évekig le lenne tudva a dolog.

Ha ilyen szarokkal bíbelődsz, mint kazetta-adapter, sosem lesz sem jó hangminőség, sem megbízható üzem. De úgy tűnik, te az a fajta vagy, aki igényli a korbácsot.

2022. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem vesszek adaptert.
2022. febr. 22. 18:26
 8/22 A kérdező kommentje:

"Miért nem veszel egyszer az életben egy tisztességes eszközt, amit direkt arra a célra terveztek és gyártottak, amire te használni akarod?"


Akkor egy Bluetooth vagy AUX bemenetes hangcucc lenne a legjobb. De láttam már olyan Sony hifit amin nem volt semmi bemenete.

2022. febr. 22. 19:03
 9/22 anonim ***** válasza:

"De láttam már olyan Sony hifit amin nem volt semmi bemenete."

Az annyira volt hifi mint öreganyám kitaposott klumpája.


Az a baj hogy te valamiért le vagy ragadva a semmiresemjó auna meg medion meg hasonló muzsikcentereknél, és meggyőződésed, hoyg az a "hifi". Évek óta szerencsétlenkedsz itt velük. Évek óta. Képtelen vagy felfogni, hogy egy ócska muzsikcenter nem "hifi".

Ezt is ki tudja hanyadszor írom már le neked, de egyik szemeden be, másikon ki.

A "hifi" ott kezdődik, hogy erősítő. Annak pedig lesz elég bemenete, nem kell kazettaadapterrel bohóckodni. De te inkább a ló bizonyos testrészének száddal történő ingerlését választod, mert valamiért így érzed jól magad.

2022. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Van külön hangcuccaim is sorolom:

Trion Vision TR-6117 DVD lejátszó jó filmnézésre zene hallgatásra,

Philips DVDR3480 DVD recorder

TEAC W-1200 Deck

Renkforce TP-1000 Deck

Egyenlőre jó nekem hozzá a Genius 2.1 SW-G2.1 1250 erősítő és a Yamada H8220 5.1 erősítő.

Ezeket is leszóltad már pedig külön részekből vannak nem egyben.


Ha használtat vennék felújítva és ha egyszer majd tönkre menne dobhatnám ki mert senki nem javít már a közelembe deck-et, volt itt egy kérdező 10 km-re lak tőlem és ajánlódtam neki azt a szervizt aki nekem is javítgatott de ő neki már azt mondták hogy már nem javítanak mert a kollégája már nincs ott.

2022. febr. 22. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!