Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós hangszóró választásról...

Autós hangszóró választásról mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy vásárláskor milyen átmérőjű hangszórót kell vennem.

Fogalmam sincs, hogy mekkora van jelenleg benne, de le szeretném cserélni, mert elkezdett recsegni.

Azt láttam, hogy vannak beépítő keretek, ha esetleg nem lenne jó átmérőben az általam rendelt (165mm), akkor egy beépítő kerettel lehet simán orvosolni?


bocsi, műszaki analfabéta vagyok :))



2022. máj. 23. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Autó kézikönyvében benne van ált, vagy a neten kell megtúrni, vagy le kell mérni.


Beépítő keret vagy jó vagy nem, de az a mélységére vonatkozik. Attól függ hol és hogyan van. Ha nagyon mély re nyúlik zavarhatja mondjuk az ablakot ha lehúzod és társai. Autó hangszóróknál figyelnek erre a fejlesztésnél, de nem mind egyforma.


Átlagban 16,5cm -es hangszórók vannak az ajtóban ha erre gondoltál. Elég valószínű hogy jó lesz a méret, de mért nem bízod olyanra aki jobban ért a műszaki dolgokhoz ? :)


Ki is lehet cserélni őket, ha nem megfelelő, csak az macera.

Minősége fontosabb. Érdemes neves gyártótól vásárolni.

Media markt meg hasonló helyeken előfordul hogy ki is lehet próbálni, de sok a zavaró zaj aztán nehéz észrevenni a különbséget.


Beépítő kerettel lehet sokat kínlódni mert a recsegésből zörgés lesz ha az ember bénázik.

2022. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem az ajtóra, hátra a kalaptartóra kell :)


[link]


ezt néztem ki. régi járgányról van szó, ami jövőre eladásra kerül, nem 100 ezres nagyságrendben tervezem a vásárlást :)

2022. máj. 23. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Kalaptartó meg pláne más.

Ezért fontosak a részletek. Na ott nem tudom mik voltak a standard méretek.

Vagy volt -e ott egyáltalán standard méret.


PIO jó márka.


Nem attól jó ha drága, de az olcsó nem lesz jó, de ezzel nem lesz gondod.

2022. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!