Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintem Samsung tv legjobb!...

Szerintem Samsung tv legjobb! Szerintetek is ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
49%
Mi van ha én azt mondom nem az?
2022. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akkor melyik az LG? Azt utálom!
2022. júl. 6. 21:56
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Sony, már csak az Android miatt is. Én Androidos TV párti vagyok, igaz, drágább, de megéri, és szerencsére tudok gyűjteni rá, ha kellene egy új valamiért.
2022. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Valamikor dolgoztam a samsung gyárba és ennek fényében azt mondanám hogy kicsit se a legjobb tv...

Én is a sony-t mondanám

2022. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A Samsung nagyon nem jó tévé. 2014-ben vettük, 4 év múlva felhős lett. Bár még 2020-ban kapott frissítést, semmilyen videós oldalt nem nyit meg a böngészője, de flash az van benne, így a régi dolgok működnek vele, csak kár hogy irányíthatatlan a távirányítóval. A menüje csigalassan reagál az utasításokra, megnyomok egy gombot és előfordul, hogy 2 másodperc múlva reagál rá csak. A hagyományos csatornaléptetést is beleértve.

A 2009-es nem okos Panasonic ellenben a mai napig hibátlanul működik, azonnal reagál minden utasításra, befogja az összes digitális csatornát a Digi kábelen, így nem kell hozzá box. És van egy 2006-os katódsugárcsöves Panasonicom is, az is hibátlan, bár az még csak analóg adást tud fogni, de a Diginél van, befogja és lehet nézni. Kár, hogy már nem gyártanak tévét, mert nem csalódtam bennük.

2022. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg egy Philips van, nem androidos, de bevált

Van hozzá egy Android boxom


A kettő együtt olcsóbb, mint egy Android TV

2022. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ez a legjobb az pedig a legrosszabb márka, ki lehet fogni bármelyikből jót és rosszat is. Csalódtam már nagy márkák drága készülékeiben és okoztak már kellemes meglepetést kevésbé favorizált olcsó készülékek is. Szóvak én ezen nem lovagolnék nem mondok se jót, se rosszat egyikről sem. Nekem eddig szerencsém volt a választásaimmal, ezt kívánom mindenkinek.
2022. júl. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Morzsi007 ***** válasza:
Így van, nincs olyan, hogy legjobb, de hogy a Samsungnál vannak jobbak az biztos.
2022. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha a képminőséget nézzük most ki lehet jelenteni, hogy a Samsung QD OLED a csúcs a piacon. Nincs versenytársa.


Többen írták a Sonyt. Mindig jó TV volt, de az OLED-et az LG-től, a QD OLED-et a Samsungtól veszi, nincs saját csúcskategóriás terméke. Az utolsó Sony termék talán a Bravia plazma volt. De akkoriban a Pioneer Kuro vert mindent a piacon, a Sonyt is.

2022. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Morzsi007 ***** válasza:

Az Lg-től veszik mások az OLED panelt (Sony, Philips, Panasonic), Samsungnak eddig nem is volt OLED Tv-je. A Samsung QLED az csak egy jobb LCD tv, magas fényerővel.

A Samsung QD-OLEDet nem rég hoztàk forgalomba, de kicsit elkéstek vele, Az LG 8 éve kezdte gyártani az OLED paneleket és senki másnak nem volt saját terméke, a Samsung most lépett csak be a piacra vele.

2022. dec. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!