Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek a két hangrendszer...

Szerintetek a két hangrendszer közül melyiket vegyem? Genius SW-HF 5.1 6000V2 vagy Edifier s350DB 2.1?

Figyelt kérdés

Szóval a cél az erőteljes hangzás, torzításmentesség és ami fontos h a hangfalak nagy terhelésnek lennének kitéve nagy hangerőn! Szeretek nagyon hangosan zenét hallgatni(közel max hangerőn) és film(fél), játék közép 3/4ed hangerőn.


Geniushoz volt már szerencsém, és nem volt rossz, de lecseréltem 2 2db Logitech Z906 ra. ami megadta magát rövid időn belül, mindegyik. Csalódtam is benne. Az audio élmény szokásaim a fentiek, és a két hangrendszer között dilemmázok, h melyik lenne alkalmasabb erre?

Ha pl az Edifier szebben szól, minőségibb, tartósabb akkor lemondanék az 5.1 ről ami azért nagy kritériumom. De ha szerintetek nem sok a különbség akkor nekem fontos mérce az 5,1 es élmény!


mindkét rendszerből kettő darabot kötnék össze 1 pc-n! így használtam az előző z906osokat is, és nagyon nagyot szólt, de kakukk volt neki. a kettő árán venném meg ezeket, így a fenti rendszerek, vagy ha 180.000 ig tudtok valamit ajánlani, ilyen zenehallgatási kultúra mellett?


Edifier az jó márka lehet? jobban járnék vele mint a Genius 5,1-el?


Kérdezném



2022. szept. 12. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez továbbra sem kultúra, kisfiam. Ezelet is szét fogod verni, mert lövésed sincs mit csinálsz. A válasz tehát az, hogy teljesen mindegy, mert pár hónap és jössz fröcsögni megint, a kérdésben említett termékekkel kapcsolatban. No nem mintha az előző kérdésedre nem kaptál volna javaslatokat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2022. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj hagyjuk már könyörgök! A gyártó legyárt egy terméket ahogy ő azt megtervezte, én meg használom azon kereteken belül. Szégyellje magát a gyártó ha ennyit bír. Nem az én hibám. Ebbe nem lehet belekötni, ugyan indokold már meg hol vagyok ebben hibás? Ugyanilyen szinten hallgattam a zenét, játék stb. egy régebbi Creative 5.1-es hangrendszeren, ami a csövön kifért és 7 év után váltottam és elajándékoztam, és még a mai napig működik. kb 15 ezerért vettem,és ma is szolgál. na Pötyi van Táska! Előtte meg volt egy alap genius 2.0 hangfalam, amit pár ezerért vettem és 10 évesen annak a max hangereje is jó volt, és a a padláson van valahol, de működik tökéletesen! Nehogy már azért én legyek a hibás, mert használom a gyártó termékét azon kereteken belül ahogy ő azt megtervezte!!! vicc! Mert az h hamarabb tönkremegy ilyen használat mellett ok, mondjuk bírna 10 évet, de megrövidítem 5re, na de fél év? Szóval az normális, h veszel egy hangfalat és pl. bejáratod(amit szintén sehol nem írnak) és jajj, nem tekerheted fel hangosra, mert tönkremegy? akkor minek gyártotta le a gyártó azzal a hangerőtartományig, ameddig fel lehet tekerni? na mind egy, én ezzel nem értek egyet és hibásnak sem érzem magam.
2022. szept. 12. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitalálom: trapet hallgatsz, és fogalmad nincs, mi kéne hozzá a te "igényeiddel"
2022. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól látom a másik kérdésnél többé-kevésbé kiderült hogy de, a te hibád. A többi meg mese habbal.
2022. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!