Egy komolyabb zajszűrős fejhallgató mennyire jól szűri a zajt?

Figyelt kérdés

Most egy pár ezer Ft-os fejhallgatót használok, aminek a szivacsos része ugyan körbeveszi a fülem, de azért behallatszik ha valaki mond valamit vagy zenét hallgat.


Egy 40 ezer Ft körüli ársávban lévő fejhallgatóba tervezek beruházni.

Ezek tényleg komolyan kiszűrnének mindent?



2022. szept. 12. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Anno elkezdtem használni egy razer fejhallgatót és rám kellett szólni, hogy túl hangosan beszélek, mert annyira halkan hallottam magam, hogy nem vettem észre.
2022. szept. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ez a fülhallgató nem fejhallgató, de a környezeti zajok 90%-át kiszűri, a zajszűrése pedig 37db.

[link]

[link]

2022. szept. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bose-nak van például amolyan dinamikusan működő zajszűrős (igazából a külső zajokat kioltó zajt kever rá a hallgatott zenére) fejhallgatója, amelynek technikai alapjait a hadiipari fejlesztéseikből kölcsönözték.

Úgy van kitalálva, hogy a katonák akkor is hallják egymást, ha csapódnak a gránátalmák.


Szóval annak érdemes a boze oldalán utánanézni, mint technikai érdekesség.

2022. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
A 40ezres katerógia az minden csak nem "komolyabb zajszűrős fejhallgató".
2022. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

4. Ez teljesen így van.


Egyébként a razer opus-nak van kimagasló zajszűrése.

2022. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!