Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy vezeték nélküli...

Vettem egy vezeték nélküli fülhallgatót, ami kényelmetlen, ilyen esetben visszaveszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A media marktban vettem egy Sony wfc 500 típusú earbudsot, kb egy órával ezelőtt. Persze rögtön ki is próbáltam, de egyszerűen azt érzem, hogy nyomja a fülem és szinte fáj tőle.. már a fejem is. Rohadtul nem kényelmes, pedig direkt emiatt vásároltam ezt a fajtát: mindenki ömleng róla, hogy kényelmes viselet meg ergonomikus kialakítása van és tökéletesen illik a fülbe. Ezer teszt videót és kommentet olvastam róla. Egy másik, sokkalta olcsóbb és e között vacilláltam sokáig. Lehet hogy azzal jobban jártam volna… ráadásul a legkisebb gumiharangot tettem rá szóval nem ez a probléma. Azért is vettem ezt, mert nem száras típusút akartam, az ilyen kerek “budsok” jobban tetszenek. Ez előtt viszont egy száras JBL-em volt, ami konkrétan luxus kategória ehhez képest… nem éreztem hogy a fülemben van és a hangzás is tökéletes volt. Dobok, basszusok minden.. pedig nem vagyok hozzáértő és lány létemre egy tech guru sem. Na ennél a Sonynál a hangzás is szinte a semmi extra vonalat súrolja. Pedig teljesen úgy voltam vele, hogy egy Sony mégiscsak Sony és minőség. Mindegy, a lényeg hogy ilyen esetben mit lehet tenni? Hiszem használtam, kibontottam. Vissza lehet egyáltalán vinni, hogy adják vissza a pénzt vagy ez már rajtam marad?

Köszi mindenkinek



2022. okt. 11. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogják visszavenni. Ezt a készüléket nem lehet már eladni, hiszen a füledben volt.
2022. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem kötelességük. Te visszavennéd, amit az emberek a tesnyílásaiba dugdosnak?
2022. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kólauborkával ***** válasza:
13%

Ugye 3 napig minden indoklás nélkül lehet visszavinni bizonyos termékeket.

Netes rendelésnél 2 heted van visszaküldeni.

2022. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

"Ugye 3 napig minden indoklás nélkül lehet visszavinni bizonyos termékeket."


A közkeletű tévhit szerint.

2022. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
kólaubi: Sosem volt ez a három nap úgy ahogy te elképzelted. Annyi volt, hogy ha valami m3 nap alatt tönkrement a gyártónak felróható okból (garanciális meghibásodás), akkor nem javítani kellett, hanem adni helyette egy újat.
2022. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kólauborkával ***** válasza:
15%

Anyum cipöboltban dolgozott és azt mondta téves vásárlásra hivatkozva vissza kellett venniük a terméket.

Bár ez cipöbolt volt, én is vittem vissza terméket, ami kipróbálás után nem tetszett és minden szarakodás nélkül visszavették.

2022. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy a random üzletben mi az eljárás, meg mi az általános szabályzás erre, két külön dolog. Pláne kiskereskedőnél, ahol mit ad isten, pont közeli rokon dolgozik...
2022. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2. Nyilván nem venném vissza és tudom is, hogy nem így működik, csak megerősítést akartam. Másrészről viszont csak egy gumiharangot próbáltam, illetve akár azt is belekalkulálhatja a gyártó, hogy vannak kis fülű emberek -ahogyan a vásárló is számításba veheti ezt szintúgy, viszont addig amíg nem próbálja és nem szembesül vele élesben, hogy ennyire kicsi a füle és ennyire duci a füles, addig szerintem ez a saját felelősségi körén kívül eső eset. Ellenben a gyártó úgy hirdeti a terméket, hogy a kialakítsa mindenkinek ideális, ez már az ő felelősségi köre.
2022. okt. 11. 17:41
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Komolyan a gyártó felelőssége, ha te nem vagy tisztában a tested tulajdonságaival? Na ne..
2022. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
media markt etėren ilyen esetben mit szokott tenni de egy lidl,aldi ilyen esetekben is blokk meglėte esetén szó nélkül vissza vesszi .
2022. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!