Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom összekapcsolni a...

Hogyan tudom összekapcsolni a külső HDD-t a házimozi erősítővel?

Figyelt kérdés
Nincs USB port az erősítőn. A Blu-ray lejátszón sincs. Van valamilyen megoldás?
2022. okt. 13. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnád azzal összekapcsolni? Nem médialejátszó az... Dugd a tévébe.
2022. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Közbeiktatsz egy médialejátszót.
2022. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz erősíteni a HDD-n? A vibrációt? Fordulatszámot? Hőmérsékletet?

Azért nincs az erősítőn USB port, mert ha lenne sem tudna mit kezdeni vele. Az erősítő nem médialejátszó.

Ha a tévén sem tudja lejátszani, akkor venned kell egy olyan eszközt, ami tud külső eszközről médiát lejátszani. Például egy laptopot, számítógépet, egyéb médialejátszót.

2022. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Zene vagy film van rajta? Mit szeretnél vele csinálni?
2022. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz a kérdés. Most Tv-be van dugva, de arra csak a képet szeretném át vinni, a hangot szeretném ki erősíteni, és nem Pc-ről, nem laptopról. Hármaska, a komolyabb erősítőkön van USB-be bemenet, csak nekem nem éri meg azt a több százezret ezért a funkcióért
2022. okt. 13. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy működik, ha kivezeted a hangot a tévéből fejhallgató, HDMI-ARC, vagy optikai csatlakozón, esetleg Bluetooth-on.
2022. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz a kérdés."

Valóban, én sem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz kitalálni azokat a részleteket, amiket nem osztasz meg velünk. Aztán mégis.


"Most Tv-be van dugva"

Hopp, ezt honnan kellett volna tudnunk?


"Hármaska, a komolyabb erősítőkön van USB-be bemenet"

És akkor most, kérdezőcske, komolyabb erősítőkről beszélgetünk vagy a tiedről?


"csak nekem nem éri meg azt a több százezret ezért a funkcióért"

Tudod mit? Akkor kösd a HDD-d audio kimenetét az erősítő audio bemenetére.

2022. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Hdd-t hagyd a TV-n. Ha kezeli, akkor nagyon régi nem lehet, tehát van rajta optikai Toslink kimenet, ezt kösd össze az erősítőddel, ha van azon is optikai bemenet. Így a Tv hangja az erősítőn fog megszólalni, jobb minőségben, mint pl egy analóg jellel. Ha nincs, akkor marad a fejhallgató kimenet.
2022. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!