Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom átállítani a tv...

Hogy tudom átállítani a tv csatorna listát a nagyiéknál?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy kicsit demensek és mindent elhisznek amit mond az m1 meg a tények,hogy lehet beállítani azt h az RTL meg az atv legyen elől? Mert nagyon súlyos Orbán szektások

2022. dec. 22. 10:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Nézzék csak nyugodtan amit akarnak. Mit ártanak vele neked? Hogy mást mondanak amit hallani akarsz?
2022. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#3as Vodafone,na akkor megpróbálom 24.én mikor töltött káposztát csinálnak sunyiba átállítani
2022. dec. 22. 13:22
 13/18 A kérdező kommentje:
#4 ők ilyen régi vágásúak elhiszik csak mert bemondta a tv
2022. dec. 22. 13:23
 14/18 anonim ***** válasza:
44%

8

„Mert bizonyítottan igaz, hogy a fideszes média orrba-szájba hazudik, míg pl. az RTL nem.

Az egyik tényeket közül, a másik meséket”

Aztán te nagy eszű, honnan tudod biztosan, hogy az RTL igazat mond? Bizonyítsd be! Vedd már észre, hogy minden politikus és mindegyik csatorna hazudik.

2022. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
SIKER. Köszike 3as. Ma már az RTL van elől
2022. dec. 22. 20:00
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

#15 És te vagy olyan hülye hogy azt hiszed a nagyszüleid nem ismerik a távirányítót és nem fognak most is arra a csatornára kapcsolni amit nézni akarnak, ahogy eddig is tették.

nem a nagyszüleid itt a buták, hanem te!

2022. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
Szerintem meg fogják keresni, ami őket érdekli.
2022. dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az a legszánalmasabb ebben az egészben, hogy a kérdező azt hiszi az ember azt a csatornát nézi a legtöbbet ami az 1-esre van beállítva.

Nálunk a kábeltévések kiosztása van ahogy betöltődtek a csatornák. Az 1-esre valami gyerekcsatorna került de még soha nem néztem a műsorát, a gyerekeim már nagyok. Ezzel szemben minden külön állítgatás nélkül tudom, hogy ha a hír tv-t akarom nézni az a 16-oson van, a sport csatornák meg a 43-tól kezdődnek stb. stb.

Amúgy tuti csak egy troll a kérdező.

2022. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!