Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb digitális...

Melyik a legjobb digitális fényképező? (lent)

Figyelt kérdés
50-60 ezer alatt keresek gépet, olyat, ami képes hanggal együtt mozgóképet is felvenni, és min 10 megapixeles, tiszta, szép képet csinál. Leginkább természetben készült képeket szeretek csinálni, és most vennék egy aránylag jó gépet. Szerintetek melyik a legjobb?
2010. okt. 4. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit választanál, úgyhogy nézelődj: [link]
2010. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

használtan. Ha kifogsz egy megkímélt darabot, garantáltan elégedett leszel vele. Ez fényképező. Igaz a videórésze nem valami komoly, de képkészítésileg a kompaktok között az élen van minőségben.

Ja, hogy csak 6,3 Mp? Hát kérem a minőségnek ára van. De ezt már te döntöd el, hogy mit szeretnél.

2010. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak annyit fűznék hozzá, hogy a 10 megapixelnek nem sok értelme van. Egy 6-7-es untig elég, hiszen nem fogsz fél falnyi méretű képeket nyomtatni. Az én gépem az általad írt árkategóriában van, egy Panasonic Lumix DMC-LZ7, nagyon szeretem. Ami először nem tetszett, de azóta kénytelen voltam megbékélni vele, hogy a videókat mov formátumban készíti, így méretre igen nagyok, viszont jó felbontásúak. Alapzaja természetesen van, mint minden másnak, de az eddig használt gépekhez képest halkabb, a hang pedig jobb minőségű. A vakuja tök jó, nem túl világos, mint pl. ismerősöm Canon-ja. A makróját imádom, most már gyakran használom azt is akár portréhoz, mert szép képet készít. Lehet, hogy van ennél jobb masina is ebben az árban (én ezt két éve vettem 50 ezer Ft körül), de nekem nagy ugrás volt. :)


[link]

2010. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!