Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » OBS-el digitalizált tartamakat...

OBS-el digitalizált tartamakat hogyan lehet úgy átkonvertálni, hogy felismerje egy DVD lejátszó? Pendrive-ról szeretném lejátszani.

Figyelt kérdés

Előző napokban próbálkoztam hasonlóval, átkomvertaltam AVI-ba, nem ment.

Akkor megnéztem a konvertálási részletbeállításokat, stb. és ott megpróbáltam a videó kódolását beállítani DivX-re az Audio kódolását meg MP3-ba, mert általában ezt szokta vinni a pendrive, és akkor sem indult el.

Akkor megpróbáltam VOB-ba is átkonvertálni, mert azt is szokta vinni, de azt sem vitte. Az egyik barátomnak vitte VOB-ba.

Nektek van valami ötletetek?



2023. febr. 17. 14:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:

68/

128k MP3 = "magas minőség"

Ezután megis van a véleményem az OBS ről...

2023. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

68/

Sehol nem látszik olyat a képeken hogy a "max720 oszlop" feltételt így be tudnád tartani. 480p*16/9=850 azaz nem fogja lejátszani.

2023. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 A kérdező kommentje:
Azóta próbálgattam, működött, de lehet az is, hogy csak átmenetileg, de ezzel a kódolással mindent vitt a lejátszó pendrive-ról, az a lényeg, hogy nem AVC kodekkel rendelkezik, hanem Xvid.
2023. febr. 18. 16:28
 74/74 A kérdező kommentje:

És még így is be tudtam tartani, mert amikor elindult a lejátszón a tartalom, akkor az ráadásul teljes képernyős is volt, tehát most működik, bár az is igaz, hogy az OBS-ben is le van butítva a felbontás 720X576-ra.

Mindkét helyen le van butítva a felbontás, az OBS-ben is és a Format Factoryban is.

2023. febr. 18. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!