A digitális toll elkophat?

Figyelt kérdés

Afelől szeretnék csak érdeklődni hogy az ilyen elektronikus eszközök mellé kapható digitális érintő tollak képesek lehetnek-e valamiféle módon esetleg elkopni ? A hegyük pl., vagy akármi.

Nem értek nagyon a működési elvükhöz, viszont nekem is van egy.

Samsung galaxy tab S6 modellt használok a digitális rajzaimhoz és ennek kapcsán ugrott be a fejembe a gondolat hogy ezekhez az eszközökhöz pl. szükség esetén lehet-e külön boltokban tollakat kapni, vagy esetlegesen rendelni?



2023. márc. 22. 21:12
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Igen el tudnak kopni legalábbis a hegyük sérülhet wacom táblánál vagy a samsung s. Pennèl adnak csere hegyet pld.
2023. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Apple Pencilhez is adnak plusz hegyet. Hogy a fenébe ne kopna el? Hát húzogatod a képernyőn. És nyilván a toll hegyét gyártják puhábbra mint a kijelző üvegét, különben rommá karcolnád vele. Logika!?
2023. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Logika!?"


Itt? Kis naiv :)

2023. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vídiás toll kell ...
2023. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én személy szerint úgy gondolom hogy egy teljesen normális hangvételű kérdést tettem fel. Tényleg nem értem mi a francért kell egyből teljesen okvetlenül az embernek ugrani.
2023. márc. 22. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ugrott neked senki. Amikor itt nekimennek az embernek, az nem ilyen! :D Nem kell ilyen érzékenynek lenni.
2023. márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt gondolom emberből vagyunk, benézhetünk időnként dolgokat. Való igaz átgondolhattam volna jobban is a válaszomat. A kérdésemre viszont sikerült választ kapjak szóval köszönöm innen is mindenkinek
2023. márc. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!