PIONEER MVH-S620BT vagy Pioneer SPH-10BT éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy MVH-S620BT készülékem. Manuál klímás 7gen hondába nem gyártottak 2din keretet, ezért szarul néz ki. Ezért szeretném eladni, viszont szeretném tudni, hogy egy hozzáértő mit gondol. Mivel szerintem semmivel nem nyújt többet egy 2dines autórádió, mint az 1dines.

Jelenleg JBL hangszórók csipogókkal, illetve Alpine aktív mélyláda van az autóban. (első hangszórókra állítottam valami crossovert, hogy szűrje a mélyt, de gondolom ezt tudja az 1dines is)


Hangminőségben nagy különbség van a kettő között?



2023. nov. 1. 19:52
 1/1 feri 45 ***** válasza:
100%
Pioner rajongó voltam egy időben. Szerintem mindkét említett készülék jó, nincs lényeges eltérés. Mindkettő 13 sávos equalizerel rendelkezik, mellyel nagyon sokféle hangzás és hangszínezet állítható be. NEM akarlak bántani, ezért kérlek bocsáss meg a kijelentésemért. Ha Valaki ezen nem talál egyéni izlésének megfelelő hangzást, az pszichés problémával rendelkezik.Üdv:H.F.
2023. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!