Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG vagy SAMSUNG televíziót...

LG vagy SAMSUNG televíziót vegyek?

Figyelt kérdés
Mind kettő ugyanazt tudja: 32" full HD SMART LED TV HDR webOS. Árban minimális a különbség.

nov. 25. 17:06
 1/7 anonim válasza:
65%
Samsungra voksolok.
nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

A márka mindegy. Amiről dönteni érdemes az a főbb alkotó elemek minősége, főleg a LCD kijelzőé. Ezekben mindkét gyártó ugyanazt a minőséget képes előállítani, és azonos minőséghez azonos árszintet is fogsz találni a választékukban. Szóval miután a minőségi szintet, opcionális szolgáltatásokat és a számodra vállalható árat eldöntötted mindegy melyik márkából választasz.


Bár számos TV készülék gyártó működik világszerte, de a fő alkatrészből a kijelzőből csak 3 gyártó létezik, a TV készülék gyártók ezektől vásárolnak .

nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Én Samsungot vennék mert sok dolgom Samsung és szoftveresen nagyon jól együtműködnek. Egyébként az LG szintén nagyon jó és ott is van pár szoftveres okosság.
nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
51%
Nekem az LG szimpatikusabb, mert Samsung TV-nk több halt be viszonylag korán, LG csak egy, kb 10 évesen. Amúgy meg 32 colos FHD TV-t már jó ideje gyártanak. Nagyon nem lehet mellélőni egyikkel sem.
nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is teljesen mindegy, hiába pontozzák le, aki nem a Samsungra veri.

Meg ezek a mai smart tv-k úgyis 3 év után kuka az összes szinte (ne merje senki állítani, hogy márpedig neki 8-10 éve van és semmi baja, mert szerelő mondta, hogy hetente hívják fel hogy elromlott neki a 2-3 éves Smart tv-je, ő meg megmondja nekik, hogy dobják ki nyugodtan, mert annyiért tudná megszerelni, amennyiért ujat is vehet, nem éri meg.)

nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Én szerelővel nem beszélgetek.

Vettem Samsungot 13 évvel ezelőtt, HD readyt, 32"-t.

Úgy 1,5 évvel később nem lehetett bekapcsolni, nem reagált.

Vissza a "feladónak", kiküldték Bécsbe javítani, bő 3 hét múlvA: nem javítható, válasszak másikat.

LG volt, abban már volt előfizetői CA modul hely, ezért azt választottam, azóta is megy hiba nélkül. több, mint 12 éve.

Ezzel együtt csak azt vontam le, így jártam, nem azt hogy a Samu hulladék.

nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Nekem a tv-m LG mindkettő, az egyik majdnem 3 éves, a másik legalább 8 és semmi baja. Páromnak szintén LG, legalább 5 éves az is, annak sincs semmi baja, ergo nem 3 évre tervezik. Vagy csak nekünk van szerencsénk.....
nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!