Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad Gen1 Pro 11”-en miért...

Ipad Gen1 Pro 11”-en miért nem működik az USB-C Jack átalakító?

Figyelt kérdés
Régebben próbáltam egy samsungos átalakítóval, de betudtam a nem működését annak hogy nem Apple. Ma viszont vettem egy gyárit és azzal sem működik, a kimeneten a hang csak pattog, és az Ipaden szól a zene tovább.

dec. 15. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen termékhez van. Meg kell nézni melyikkel kompatibilis az átalakító.
dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek amúgy régi eszközők nagyon. A hangfelvétel Ipad Pro 2-esen nekem egy nulla, csak fülessel megy.
dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. Ez egy 2018-as készülék, miről beszélsz?


1. Az Apple oldalán fent van a kompatibilis Ipadek közt. Mivel ez volt az első USB-C vel.

dec. 15. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nem jól írtál, a 2. Generációs iPad Prom 2017-es kiadás. Az 1. Generáció annál is régebbi. A 2018-as modell a 3. Generáció és már USB-C-s. Az hogy melyik évben vetted nem számít. Engem ezzel gyakorlatilag átvert az eladó, mert én egy 2018-as USB-Cs modellt akartam. Ehhez a 2. Generációs fajtához billentyűzetes tok sincs már... most rendeltem egy noname átalakítot ami elvileg kompatibilis vele, Emagról rendeltem. El fogom mondani a tapasztalatom. :)
dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

“iPad Pro (11 hüvelykes)


Év: 2018

Kapacitás: 64 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB

Modellszám (a hátoldalon):

A1980 az iPad Pro készüléken

A2013, A1934 az iPad Pro Wi-Fi + Cellular készüléken

A1979 az iPad Pro Wi-Fi + Cellular készüléken (csak a kontinentális Kínában)

Fekete elülső keret

A nano-SIM-kártyahely az iPad Pro Wi-Fi + Cellular készülék jobb oldalán található

Elülső TrueDepth-kamera és hátsó kamera

Face ID-érzékelő”


Enyém a A1934-es modell. 2018. Cellular.


Várom a véleményedet.

dec. 15. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja a tiéd 2015 kiadás. Én őszintén javaslom a cserét, a 2018-as Apple 2 pencilt használó USB-Cs készüléket még mindig agyondicserik az ismerőseim.
dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előbb válaszoltál.


Ezen nincs mit magyarázni, ez az ipad Pro 3. Generációs nem 1.


Ennek megfelelően vegyél hozzá akár egy másikat. Én akkor nem tudok segíteni, nekem lightning van még.


Az se utolsó szempont, hogy ha gagyi fülesed van, akkor nem fog vele menni. Nem mindegyik kompatibilis jelátalakítókkal, erre is gondolni kell.

dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Update: működik, de csak másik kábelel. Vettem egy gagyi Jack-Jack Carneot, és azzal működik. Pedig egy márkás szövetbevonatos kábellel, nem ment. Valószínűleg teljesen más az ellenállásuk és a gagyit érzékeli, a márkásat pedig nem.
dec. 20. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja hát ez ugyanolyan, minthogy a Samsung DAC technológia, csak a DAC vagy saját átalakítókkal megy, amik jóval drágábbak, mint egy no name 2500 forintos átalakító. 9000 forintért vettem gyárit, vicc. :P


7-es voltam.

dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!