Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fajta nyomtató alkalmas...

Milyen fajta nyomtató alkalmas az egyetemre?

Figyelt kérdés
Egyetemi tanulmányaimra szeretnék egy jó nyomtatót. Lenovo laptopom van. Melyik az ami a legpraktikusabb?

febr. 15. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit kell nyomtatni? Kell színest is nyomtatni?

Ha sokat kell nyomtatni akkor azért nem éri meg, ha keveset akkor meg azért. Vannak nyomtató, fénymásoló üzletek ahol kinyomtatják, lefűzik, laminálják, amit kérsz.

febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó lézernyomtató bőven kiszolgál és még utána is.
febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Egyrészt gazdaságosabb az, amit az első válaszoló írt (a kettes válaszolóé se hülyeség, de az egyetemen nem nagyon köteleznek, hogy bármit nyomtass is ki, ha könyv kell, arra ott a könyvtári, ha nyomtatott példány kell; vagy a digitális, ha gépen/tableten, stb-n olvasnád. A tanárok jegyzetei is elérhetők mostmár online (hála a covidnak is), szóval, ha csak te nem akarsz önszántadból nyomtatni, nem nagyon lesz rá szükséged.
febr. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli ***** válasza:

Ha mindenképpen nagyobb biztonságban érzed magad hogy ki tudj nyomtatni valamit, akkor monokróm lézer, ha rászánod a pénzt akkor színes.

Egy monokróm egyszerű lézerbe a toner sem kerül sokba, több az elállási ideje is mint a tintasugarasoknak.

Egyébként ritkán előfordult a gyerekeimnek is hogy reggel eszükbe jutott valami amit papíron akartak tudni, ilyenkor jól jött a nyomtató.

Amikor többszáz oldalas dologról volt szó akkor kinyomtattam az irodai batárral sokkal rövidebb idő alatt, ha kellett kétoldalasban, vagy egy lapra 4 oldalban.

febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xp ali ***** válasza:
Minek a nyomtató??? Én am használt lézert vennék, amihez töltik a tonert. Vagy ha tintasugaras, akkor is réebbi modellt, amihez van utángyártott patron vagy lehet tölteni. De sztem nem kell nyomtató és ha mégis, akkor laser. Az nem szárad be, ha 2-3 hónapig mégsem használod.
márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam egyetemre kell a nyomtató. Tudom lehet fura lesz, de én úgy tudok a legjobban tanulni, ha a jegyzetemet kinyomtatom és vannak oktatók, akik nagyon erősen ajánlják a nyomtatást.
ápr. 2. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!