Melyek a legjobb használt sztereo erősítők, illetve polc hangszórók 50000 forintig?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Sony F270 erősítőm és két pár Videoton hangfalam van (2050, 2550).

Szeretnék egy minőségibb irányba elindulni, emellett átköltöztetném a rendszert egy kisebb szobába a nappaliból, emiatt nem sem látnám értelmét a bitang hangfalaknak.

Youtuberól hallgatnék zenét (pop, electro), és lemezjátszón soft rockot, soundtrack zenét.

Köszönöm, ha segítesz! :)



febr. 17. 22:26
1 2
 11/16 Salx Narval ***** válasza:
100%
Jó ez az erősítő minek cserélnéd le? 100.000Ft-ból jobbat nem nagyon tudnál venni ha még hangfalakat is akarsz mellé. Az összes pénzt költsd jobb minőségű hangfalra azzal tudsz szintet lépni. Én a lemezjátszóhoz is feleslegesnek tartom a Riaa korrektort, nem gondolnám ,hogy az erősítődben lévő annyira gyenge lenne, hogy ne tudná korrekt módon kiszolgálni a lemezjátszódat. Egy jó Ortofon tűre, hangszedőre inkább áldoznék. Amúgy nekem is tetszik ennyi pénzért az ajánlott hangfal.:D
febr. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Az az Edifier egy ipari hulladék"

A youtuberól származó hulladék minőséghez, kicsi térbe pont elég. Nem rosszak az edifier cuccai.

Főleg úgy, hogy a kérdező idebögögött egy 50ezres árat.... :DDDD Kis farokkal akar nagyot dugni. Azt meg nem lehet.


"nem írok ide többet"

Ostobaságot nem is kell terjeszteni! Köszi!

febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én vennék a Sony erölködőhöz egy RIAA korrektort, és megtartanám. Nem nagyon fogsz jobb erősítőt kapni a keretből. Itt még tudott és akart a Sony minőségi erősítőt gyártani. A Videoton hangfalat dobd ki (na jó, add el, mert van aki erre esküszik), 50.000 ből alig használt polc sugárzó párt veszel, mondjuk HECO. Vagy Denonból újat is, akár:


[link]

febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Sony - TA-F270

Frekvencia átvitel: 7 Hz-től 100 kHz-ig

Teljes harmonikus torzítás: 0,008%


Ilyen paraméterekkel (vagy rosszabbal) ma High-end cuccokat árulnak félmillás árcédulával!


Az Edifier ehhez képest egy moslékosvödör! Neked ez nem minőségi ugrás, hanem minőségi zuhanás lenne.


Csak nézz rá erre az erősítőre és nézd meg mennyivel szerényebb a paraméterek terén:


[link]

febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#11 ráírtam, és nem postázza sajnos...

Köszönöm a válaszokat, akkor megtartom az erősítőt.😁

febr. 18. 12:29
 16/16 Salx Narval ***** válasza:
Akkor vegyél hozzá egy AE100MK2 polc hangfalpárt, ennyi pénzből ettől jobbat nem tudok ajánlani. Ha rákeresel elég sok az infó róla.
febr. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!