Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth fülhallgatót...

Milyen bluetooth fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig az Aldiban vett Maginon Bik-3Plus fülhallgatót használtam, majd (leejtés miatt) tönkre ment, de sikerült megtalálnom egy random oldalon (Az aldiban már nem árulják 2 éve) Viszont sikerült megint úgy leejtenem a járdára, hogy tönkre ment... Kerestem, de nem találom egyszerűen az oldalt.(Magyar volt és valami Vasas András volt a csomagon mint feladó.) Ha valaki véletlenül tudja az oldal nevét, akkor annak örülnék a legjobban. Viszont valószínűnek tartom, hogy nem lesz már meg hiszen 2 éve vettem. Szóval ajánlásokat várok kinek mi vált be MAXIMUM 10000ft-ért.

Az eddigi fülesem adatai:

üzemidő: kb. 5 óra

töltőtok (akár 5 feltöltés)

Tehát ennél ne legyen rosszabb. A zajszűrés nekem nem fontos.

Fontos, hogy ne olyan legyen, aminek gumi van a végén, linkelek képet milyen volt eddig, a gumitól fáj a fülem.

Illetve IOS-szal kompatibilis legyen.

Köszönöm a segítséget.


Au eddigi fülesem: [link]



febr. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de ilyen fülest ilyen olcsón nem fogsz találni. 20-25 körül vannak Xiaomik.
febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gombokért nem kapsz értelmeset. Ha meg kínai, akkora xiaomit felejtsd el, kz zsn pró + bluetoot addon, az alá értelmes ember nem megy. Memóriahabos illeszték meg filléres tétel, az meg amúgy is bármilyen füleshez kb. kötelező.
febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Rákerestem erre a fülesre. Hogy néz már ez ki? Mint valami bizsu fülönfüggő
febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tele van a piac ilyenekkel már fillérekért, de persze az ár valószínűleg tükrözi a minőséget. Csak körül kell nézni, nem is csak az árukeresőn, mert ott nincs fenn minden.
febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!