Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox kontroller garit számla...

Xbox kontroller garit számla nélkül esélytelen érvényesítenem?

Figyelt kérdés
Elveszítettem a számlát, MM-ben vásároltam fél éve. Kártyával fizettem ha bármi is számítana. Gondolok itt arra, hogy egy esetleges számlakivonattal tudom igazolni a vásárlást(talán).

márc. 25. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden Xbox gépnek és kiegészítőnek van egy sorozatszáma (serial number). Irányítók esetén ez az elemtokban szokott lenni. A hivatalos Xbox weboldalon vagy az ügyfélszolgálatnál ezzel a sorozatszámmal magában lehet érvényesíteni egy alap garanciát. Ez a kontrollerek esetében egy év illetve kicsit több, hogy ne legyen probléma ha pár hónapot áll az üzletben. Vagyis igazából csak akkor kell számla illetve jótállás a garancia érvényesítéséhez ha egy olyan régi eszközt vettél amire az alapgarancia már lejárt, de a vásárlástól számított garancia még él.


Egyszerűbben, amikor legyártják az irányítót van rá mondjuk 14-15 hónap garancia a sorozatszám alapján automatikusan. Ha ezt bemondod akkor ez alapján tudod szervizeltetni a Microsofton keresztül. Gyakorlatilag úgy működik, hogy be kell dobozolnod az irányítót az esetleges kiegészítői nélkül, ők pedig rendelnek neked saját költségükön egy futárt aki elviszi és majd hozza.

márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!