Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen márkájú tv-t érdemes...

Milyen márkájú tv-t érdemes manapság venni?

Figyelt kérdés

Azért így teszem fel a kérdést, mert át szeretném látni egy kicsit a témát ahelyett, hogy "4k, 55-65", 120/144hz" adatokat adnék meg.


Anno amikor vettem a jelenlegi tv-met, akkor a Samsung meg LG volt a legjobban ajánlva, ez most is így van?


A Sony aranyárban van, így azt alapból kilőttem, ami még érdekelne az a philips márka, rokonságban vettek és meglepően szép a képe, bőven szebb mint a jelenlegi Samsung tv-m, de azonkívül nem tudok mást róla.


Családban 4 Samsung tv van, abból idáig 3 lett "felhős" szóval annyira nem vonzanak...


Nektek melyik márka jött be/mit ajánlanátok?


ápr. 3. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
A Philips szar, nekem volt. Panasonic, Sony, LG, Samsung. Más, normális gyártó nincs.
ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
67%
LG, Samsung.
ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyártótól foghatsz ki selejtes terméket, így ez nem releváns annyira, hogy kinél melyik gyártó készüléke meddig bírta. Nekünk van egy 10 éves Vortex márkájú LED tévénk, akkor került 50 ezer forintba, és még mindig tökéletesen működik, de lehet valakinél ugyanez a típus 1 év alatt bekrepált.
ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
Akik lepontoztak, írják már meg milyen TV-t érdemes venni manapság.
ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!