Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van arra valami szabály/törvén...

Van arra valami szabály/törvény/előírás, hogy egy elektronikai terméket hogyan kell becsomagolni?

Figyelt kérdés
Én mindenféle csomagolás nélkül kaptam on-line rendelt micro SD kártyákat és egyéb apró elektronikai cuccokat egy boritékban. Természetesen az egyik el is volt törve, de eleve nem volt semmibe becsomagolva, tehát a micro SD kártyák egymáson karcolódhadtak. Azt gondolom egy minimális csomaglás dukál, és ez így nem elfogadható.
2011. márc. 1. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyennel sose találkoztam, de ha találkoznék biztos ssoe mennék be abba az üzletbe.

Ha használtan vásárolod akkor nem kell csomagolás, de az újra mindenképpen kellene valami. Ne fogadd el az újat "meztelenül"!!!

2011. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha új akkor alapból van csomagolása, hasonló a csomagolás a ceruzaeleméhez, tehát ilyen hátul papír elöl átlátszó műanyag védi (én így vettem egy üzletben)
2011. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint ahogy leírtam, on-line vásároltam, azaz postán kaptam egy boritékban, de a boritékon belül egybe volt minden teljesen meztelenül.
2011. márc. 2. 09:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden ok nélkül tudom, hogy vissza lehet küldeni talán 3 napig, on-line rendelés esetén is. De ha más problémám van vele, akkor gondolom nem csak 3 nap érvényes. Sajnos éppen külföldre utaztam, és már letelt a 3 nap. Ezért kérdezem, hogy mire hivatkozva állhatok el a vásárlástól?
2011. márc. 2. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy az internetes vásálrás után még 14 napod van arra hogy visszaküld a terméket, és visszakapd a teljes vételárat
2011. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!