Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tutiweb.eu nevű oldal...

A tutiweb.eu nevű oldal átverés szerintetek?

Figyelt kérdés

Pontokat lehet gyűjteni, majd azokbol cuccokat venni.

Ha nem is átverés, ritkán van vásár, akkor nem kapkodják el egyböl az összes cuccot?


2011. júl. 19. 14:18
 1/1 anonim válasza:

Hát párszor (5) már volt vásár, én még mindig kimaradtam, így nem tudom, hogy tényleg megkapod-e a terméket. Úgy emlékszem írták, hogy annyian voltak, hogy befagyott az oldal. Lassan fél éve volt az utolsó vásár. Mindenesetre történnek érdekes dolgok. Nem szabad rinyálni vásáridőpont miatt stb. mert kitiltás és egyéb nyalánkságok, viszont az érdekes, hogy elvileg nem tudják befolyásolni a rendszert, hogy mikor legyen vásár, mégis a legutóbbikor hajnal 3 körül kiírták hogy 4 óra múlva vásár lesz. Akkor most tudják vagy nem tudják? :X

Meg a napi kérdést is föltették ezen az oldalon párszor...(nem szabadna) egyszer az egyik felhasználó plusz pontot kapott mert csupa jó dolgokat írt az oldalról. Most e miatt lehet én is bannolva leszek vagy pontlevonás jár? :S Lassan már mindegy, mert gyüjtöm a pontot a vakvilágba, de kezdem azt hinni, hogy még egy kulcstartót se tudok venni, mert sosem jutok el vásárra. Persze azt elvárják, hogy minden hirdetést megnézz és kattintgass az oldalon és te cserébe kapsz pontot, ha jobb napjuk van sok pontot, de ha nem tudod levásárolni akkor mire is?...

2011. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!