Milyen laptopot érdemes venni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Laptopvásárlás előtt állok és kérnék véleményeket, hogy milyen márkájút, típusút érdemes venni. Egyetemre kellene nekem, netezésre, jegyzetek tárolására, zenehallgatásra. Normális árkategóriában gondolkodok (tehát nem apple-re). Előre is köszönöm a normális válaszokat!
2011. ápr. 30. 22:03
 1/5 anonim válasza:

Acer emachines E728-em van. Igazi netezésre való gép. Nagy memória-500GB HDD. wifi - jól jön suliba :)

én nagyon meg vagyok vele elégedve.

140ezer volt.

2011. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
compaq presario cq71 nem draga es kivallo arra amire hasznalni szeretned.ha nem videojatekozasra akarod hasznalni akkor tokeletes masina.kb 120 ezer
2011. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
első vagyok :Nagy memória 4GB RAM + 500BG HDD
2011. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy használt thinkpad t60-ast, kicsit gyengébb teljesítményre mint a 100-150ezres "csodanotik", de ez legalább még 5év múlva is hiba mentesen fog üzemelni + nem hullik szét, mint az olcsó társai...
2011. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Edigital-nal most lattam 90-ert egy 15 colos kepernyoju, netezesre tokeletes laptopot.

Vagy ismet 90-ert egy Compaq az is 15 colos ha jol tudom, netezesre az is jo.

2011. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!