Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mért szaggat a Battlefield...

Mért szaggat a Battlefield Bad Campany 2 a gépemen még ha leveszem minimumra is, mikor jobb a gépem mint az ajánlott gépigény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy a mért szaggat a Battlefield Bad Cambany 2 a gépemen mikor még akkor is amikor leveszem minimura a grafikát, pedig jobb a gépem az ajánlott gépigényénél. De csak ez az egy játék. Pl. a Crysis 2 Simán fut fullon.


Gépem:


Proci: AMD Athlon II X4 640 3.0 GhZ

Videoókari: Ati Radeon HD5770 1gb memória

Ram: 2x 2gb Kingston 1600 Mhz

Táp: XILENCE 650W-os (Szerintem bőven elég a procinak)


A játék úgy szokott szaggatni ha maxon ha minimumon van mindig amikor sétálok akkor jó de nagyon ritkán még akkor is de akkor álltalában nem, de amikor futok, meg kocsival megyek akkor folyamatosan úgy 5 másodpercenként döccenik egyet. Nem tom mi lehet a baja talán a ram nem elég? Nem hiszem mert csak 2 gb az ajánlott, nekem meg 4 van. minden esetre a Crysis 2 meg simán fut fullon, úgyhogy nem értem. Előre is kösz a válaszokat, elnézést kérek de a válaszokra csak egy héttel később tudok visszaírni mert nem leszek gépközelben. Nem baj addig legalább kiveszekedheti magát minden nem egyet értő :)


2011. júl. 3. 21:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem le van terhelve vagy valami vírus esetleg... Én így voltam a GTA 4 el újraraktam a gépem és simán futott. Szerintem a RAM oddal nincs semmi baj. Bár nem egy nagy összeg, legalábbis Szerbiában, mert odavalósi vagyok az enyémbe 4x2 gb-s van.
2011. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A gép jó,nekem gyengébb gépem van,és gond nélkűl megy rajta.Szerintem tele van sok sz@rral a géped,és azért nem megy,rakd újra a windowst.
2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
lóf@aszt!ez ps3 játék és pc-n sose fog úgy futni mint ps3-on
2011. júl. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na figyuzzatok. Vírus nincs rajta, mert mert többször is átkutattam a képemet noddal, avastal és semmit nem észelt. A gépemről minden fölösleges dolgot letöröltem, wise registry cleanerrel átnéztem, és töredezettségmentesítettem is, tehát ki van zárva. Mivel a gépem ezek szerint elég jó , habár szerintem is, csak eddig kételkedtem benne ezért az is ki van zárva. Minden játék fut rajta kivéve ez az egy ilyen szar, de amúgy ez sem vészes csak idegesítő. De sokat gondolgodtam, hogy mi lehet. És ahogy ránéztem a konnektorra eszembe jutott egy dolog. Énnekem a gépembe mint már leírtam egy 650w-os tápegység. Plusz nelkem ilyen összekatyvasztott hangrendszerem van, jelenleg 10.3 abból az egyik mélyláda autós 700w max 400w rms, és ezen kívül még két 5.1 hangrendszer össze van szerelvel megosztottan melyek együtt az erősítőkkel együtt 500 w. Ez összesen 1300w plusz ott töltöm a telóm és még egy kislámpa is rá van kötve meg egy monitor, mindez egy megosztott konnektorra, 1 DB-RA, EZ NEM IS FELTÜNŐ. Am 240v-os. Szerintem nem kap elég áramot és emiatt a táp hiába jó, ha nincs áram nem tud mit szívni, ezálltal nem kap eleget a gép sem beleértve a fö részeket, pl. proci, vidi, ram stb. Tehár ha valaki egyetért velem az jelezze ha lehet, mert nem vagyok benn biztos, de szerintem elég logikus. Elvileg ennyi mindent nem lehet rákötni egyre. Ha igazam van akkor már meg is van a teendő, ki is találtam, de előbb még megvárom a kommenteket. Válaszokat elöre is köszönöm. Amúgy a Battlefield Bad Campany 2 nagyon nem ps2-es játék. Gépen is mülödnie kell rendesen. Hivatalosan kiadták gépre, és szart nem szokott kiadni ez a cég, pláne nem, hogy egy híres játék. De nem akarok senkivel sem veszekedni, ha valaki úgy gondolja legyen úgy neki.
2011. júl. 9. 15:14
 5/5 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákat nézzétek el nagyon sok hiba van benne, de csak ebben az írásomban z elsőben nem mert azt géppel írtam de ezt meg egy szaros laptoppal, mivel nem vagyok otthon és csak egy laptop van nálam és nagyon furcsa írni vele más a billentyüzete, ráadásul nem sima laptop, hanem mcbook, nekem sose kell ilyen, nem is az enyém.
2011. júl. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!