Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan használjam a HP 1510...

Hogyan használjam a HP 1510 es kombinált nyomtatót csak scennerként?

Figyelt kérdés

A feltelepített majd fél GB-s illesztőprogram el van akadva a nyomtató részen (nincs benne tinta és nem is lesz mert nem kell nyomtató) De a scennerhez nem enged hozzáférni. Hogyan érhetném el hogy scannelhessek?


A hivatalos HP fórum szar, a terméktámogatás szar. Igazából a HP-ró bőven rossz véleményem alakult ki ebben a pár hétben míg megpróbáltam működésre bírni a vackukat.


2011. júl. 23. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérj kölcsön patront valakitől a telepítéshez. Utána visszateheted az üreset:


[link]

2011. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de az nem megoldható sajnos :(


Elszomorít, hogy egy ilyen drága készülék (abban az időben az volt) Ilyen semmitérő ócska műanyaghulladékká változik, ha elfogy belőle az "áldott" tinta. Azt hiszem soha többé HP nyomtató nem kell, de legalább is kipróbálom mit tud a kicsike ha nincs benne patron vásárlás előtt.

2011. júl. 23. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a HP logó miatt van. Vehetsz bármi mást, ugyanígy jársz ha ez vigasztal. Vagy azt hitted a pénzedért örökké tartó dolgokat veszel? Naiv vagy. Ez egy fogyasztói társadalom. Nem azt jelenti hogy a fogyasztó a király. Hanem azt, hogy olyan megoldásokat alkalmaznak, amivel ösztönöznek/kényszerítenek hogy vásárolj. A nyomtatód sem kivétel ez alól.
2011. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ez a hozzászólás tényleg nagyon hasznos volt :D Most már tudom miért nem tudom használni, eddig úgy gondoltam csak simán el van cseszve a tintaellenőrző rendszere.
2011. júl. 24. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!