Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki ajánlana egy jó fülhall...

Valaki ajánlana egy jó fülhallgatót?

Figyelt kérdés
kb. 5000Ft-om van rá, és a Saturnban tudok menni (az van közel, és gyorsan kéne nem tudok várni arra hogy futár hozza). Ja, és agybadugós kéne, és minnél jobban szóljon. Ami eddig volt az valami maxell volt, nem tudom pontosan, hogy milyen. tegnap ment tönkre.
2011. aug. 3. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sennheiser CX300 azt hiszem már kijön annyiból.
2011. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én Pioneert-t vettem, nevetni fogsz, 2 ezer forintért.. De nagyon jól adja a basszust, s nagyon hangos, de ajánlok egy jobbat : skullcandy füllhallgatók... guuglizz rá van skullcandy shop, és ott tudsz renderni, s még el sem kell másznod a saturnba;)
2011. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Olyanra sose hallgass, aki Skullcandy-t ajánl, nem ért hozzá, és hülyeséget beszél.

2011. aug. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
második: a pioneert hol vetted?
2011. aug. 4. 12:59
 5/5 anonim válasza:
tesco
2011. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!