Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet egy Sim terhes? és...

Hogy lehet egy Sim terhes? és meddig tart a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tudom hogyan lehet észrevenni hogy terhes egy Sim?

már gyermeknemzésre is rákattintottam,meg is volt de hogy lehet terhes egy no?

koszi


2011. szept. 15. 21:05
 1/3 anonim válasza:
hányni fog majd. Aztán meg nő a hasa. Na meg a gyereknemzés után ilyen hangot ad ki ha sikerült a gyerek.
2011. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha rákattintottál a gyereknemzésre, akkor pár napon belül, kiírja, hogy terhes, és megnő a hasa.
2011. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretkezik a sim pár (ágyban, jakuzziban, autóban) és megfogant a baba, akkor csilingelő dallam lesz. Ha nincs baba, akkor csak felkelnek vagy alszanak és kész. Próbáld meg másnap is ágyba tenni őket.

Ha terhes hányni fog, kerekedni, másik ruhát kap (ingyenes, de ronda, és a szekrényében marad ezután), nem megy dolgozni, csak zabál és alszik egyfolytában. Nekem sokszor előfordult, hogy a tányérjába fejelt és úgy aludt.

2011. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!