Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vagy Xbox 360-at kérjek...

PS3 vagy Xbox 360-at kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
sokat olvastam már előző kérdéseket,de nemtudtam meg melyik lenne jobb:S karácsonyig kéne eldöntenem h box,vagy ps3.xboxot azért nem akarok mer halottam hogy a net füzetős,meg RROD,ezek miatt félek:S. szerintetek melyik lenne érdemes?és miért?
2011. okt. 15. 09:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem törés nélkül ment egy mezei filemanager-el :), tehát azért nem mendemonda, jó fw kell hozzá és kész.
2011. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehet.:)Mikor utoljára beszéltem próbálkozókkal annyit tudtak hackelni rajta,hogy a gyári háttérszínt megváltoztatták.Akkor mondtam le arról,hogy egyszer végignyomom az új Metal Gear Solidot.:D Bár állítólag jön minden platformra.
2011. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

xbox!


miért?


-jobbb grafika

-szebb színek

-a ps3 fakó színekkel dolgozik és ha el akarod valahova vinni a ps3-at akkor a szekrányedek kell magaddal vinni!


nekem egyszer volt 3 ledes hibám! de csak azért mert folyton azzal játszottam! (innen is látszik h jobb!) + az xbox kinect sokkal jobb mint a ps3 move vagy mi a franc! és nézd meg a thelajk.com-ot, vagy ilyen párbajos oldalokat! ott is az xbox a király!

2011. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Előző egy rossz fanboy, ne hallgass rá (lehet az xbox mellett érvelni, de akkor már normális érvekkel).


Röviden összefoglalva:

ha warezolsz: xbox

ha eredetizel: ps3


Bár ps3-at is lehet törni, de ahhoz 3.55-ös FW kell, az olyan gépeket meg vagy 70k-ért adják.


Mozgásérzékelő: kinect vs Move:

sokakat nem érdekel egyik sem, ha téged érdekelne:

kinect inkább a casual játékosokat célozza meg (mivel kontroller nélkül egy hardcore játékot lehetetlen irányítani), míg move inkább a hardcore játékosok játékszere lehet.

Nézd meg melyikekhez adtak ki olyan játékokat, ami neked tetszik, és az alapján dönts (mivel egyik sem rossz, csak teljesen más).


Nézd meg az exkluzív játékokat, hogy melyek tetszenek jobban.

A PS3-nak 3-4x annyi exkluzívja van, de ha egyik sem tetszik akkor a mennyiség tökmindegy (xbox: Halo, Gears of War, Alan Wake, Forza, kb ez az összes, PS: Uncharted, MGS, Resistance, Killzone, GT5, God of War, Heavy Rain, és ez még csak a töredéke).


Meghibásodás: PS3-nál nagyon ritka (csak a 60 gigás fatnek volt YLOD), Xbox Slim-nél meg szintén ritka, nem is hallottam még 3led-es slimről, szóval ez döntetlen.

Joystick: mindkettő kényelmes, mindkettőhöz hozzá lehet szokni, ps3 joystick-ja talán nagyon kicsivel "pontosabb", de ez alig észrevehető, viszont a sixaxis egy piros pont, de ne joystick alapján válassz konzolt, legyen ez is döntetlen.


Live vs PSN: mindkettő jó, mindkettőn laggmentesen lehet játszani.

Live fizetős, cserébe kapsz pár extra szolgáltatást (aminek játék szempontjából semmi haszna), PSN viszont ingyenes.


Grafika: ha 3D érdekel, akkor ps3, ha nem, akkor mondhatni ugyanaz, hatalmas különbségek nem lesznek.


Multimédia: itt ps3 az egyértelmű nyertes. Blu-ray, filmek, zenék, képek egyszerűen, 3D filmek, stb.


Na szerintem minden szempontot leírtam, röviden összefoglalva: egyik sem rossz, egyik sem fog elromlani (hacsak nem épp egy selejtes darabot fogsz ki), játszani mindkettőn lehet. Nézd meg az exkluzív játékokat, illetve hogy mennyire érdekel téged a multimédia (én pl. sokkal több időt töltöttem sorozat/filmnézéssel ps3-on, mint játékkal)

2011. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A filmnézés öli a fejet,nem?Bár ha Ps3-at vesz az ember tényleg nem érdemes mellé még asztali blurayt is venni.
2011. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy a "filmnézés öli a fejet"?

Rontja a szemet/butítja az agyat?

Tényleg nem értem.

2011. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
A két válaszal előtti tanács adó-t javitanám ki...Szóval ha egy kis CRT-TV-n vagy egy kicsi monitoron akarsz játszani akkor nem sokat fog számitani a Blu-Ray meg a 3D támogatás...Ennek ellenére én is a PS3-mat ajánlom.
2011. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
139centis LCD tv lenne a társa:'D
2011. okt. 15. 22:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Az egész elfogadható, bár inkább lecserélném egy 50"-es fullhd-s 3D-s Sony/Panasonic plazmára :D
2011. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!