Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb: SaMsung galaxy...

Melyik a jobb: SaMsung galaxy tab vagy ipad2?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melyik tab?
2011. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én kérdezem hogy melyik a jobb xD
2011. dec. 31. 12:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Én meg azt kérdezem, hogy melyik tab? Mert több is van.
2011. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a legerőseb b, nemtom 10.2.
2011. dec. 31. 14:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az ipad2-t venném .
2011. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
iPad 2
2012. jan. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én meg egyiket sem, csak kíváncsi voltam, am szerintem is ipad2...
2012. jan. 1. 11:46
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
én inkább a legújabb galaxy tabot venném mert az apple termékei nagyon korlátozottak pl miazmár h. nem rakhatok rá egy szaros mkv fájlt h. megnézhessek rajta egy full hd filmet aha persze majd appstore ból mindent megveszek rá ugye ugyanez a programokkal az android sokkal nyíltabb az apple először levág azt utána még megfej nemfogok rá után a is méregdrága programokat vásárolni de tudom mingyá megmondjátok h. akinek telik egy ipad 2 re az a zenéket is meg a programokat filmeket meg mindent megvesz rá háát én biztos nem és nem tartom szarnak szó se ról a tényleg szerintem is minőségi no de h. ennyibe kerüljön mikor egy fikarcnyival sem tud többet a legújabb tabnál amikre akkor és azt a programot telepítem fel ingyen és bérmentve amit csak akarok.....
2012. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Halascsavo : szerintem nezz utana ,mirol beszelsz :)

Ipad2-t hasznalok es letoltottem az egyiket a kb. 18 ingyenes lejatszo kozul az app storebol,ami lejatssza az mkv-t . Akar wifin,akar usb madzagagon fel lehet ra tolteni a filmet.

Zenet a sajat gepedrol azt teszel ra,amit csak akarsz,ehhez meg csak programot sem kell letoltened ,az itunes szinkronizalja ingyen ..

2012. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Oh ez jó hír ha igaz amit mondasz h. bármilyen média fájlt ami a sajátom simán rámásolhatok. Na és az alkalmazások? játékok azoknak a telepítőfájl ját is rárakhatom mint androinál az apk fájlt és így simán megy?
2012. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!