Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb: SaMsung galaxy...

Melyik a jobb: SaMsung galaxy tab vagy ipad2?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 12:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem, minden apple terméket mielött ingyen akarsz rárakni netről játékot jailbrékelni kell...
2012. jan. 2. 13:14
 12/14 anonim ***** válasza:
Na ez az...ez üti ki nálam a biztosítékot mert androidnál csak berakok egy pipát h. ismeretlen források engedélyezése azt onnantól kezdve azt rakok rá amit akarok...pl jó mondjuk appstoreban mondjuk nincs ilyen mivel ott akkor értelemszerűen elérhető az összes program minden ájpedre de androidnál van h. ez meg ez a készülék nem támogatott stb és megsem jelenik marketben aztán leszedem az apk fájlt felrakom és persze vígan fut rajta...Szal megkell jailbreakelni ami ráadásul a garancia elvesztésével jár(persze ha nem csinálod vissza). Szal lehet fikázni de sztem nem éri meg az árát mert olcsóbban tud többet a legújabb tab...alkalmazások tucatjait futatthatom rajta teljesen ingyen. Szal én biztos tabot vennék
2012. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem is beszélve a modding ról a testreszabhatóságról stb úgy néz ki ahogy akarom...
2012. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az appstoret simán fel lehet törni tehát az nem akadály hogy venned kell mert azt is ingyen letudod tölteni ! Nekem Ipad2 őm van és tört app al és a fizetős is ingyenes.. a neten is megmutatják hogy kel feltörni ezért az Ipad et mondom jobbnak!
2012. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!