Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok hangfalra LEDet...

Hogyan tudok hangfalra LEDet kötni?

Figyelt kérdés
Illetve, hogyha 40 wattos hangfalaim vannak, akkor tegyek-e a led mögé ellenállást, vagy kibírja így is? És hogy fog ez egyáltalán működni hogyha a hangszóró váltóárammal működik. Légyszi segítsetek, hülye vagyok ebben a témában.
2012. jan. 2. 22:21
1 2
 1/17 anonim válasza:

Hát a hangszóró biztos, hogy nem működik váltóárammal. Csak az erősítőjéhez kell az. A hangszoró jele (a hang) egyenáram.


Rajzold le a kapcsolási rajzot, hogy hova akarod kötni, a ledet.

2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az erősítő és a hangfal közé, a mélysugárzóra (mert ennél külön van választva).
2012. jan. 2. 22:30
 3/17 anonim válasza:
De hova? A hang kábelre? Mire fogod használni a ledet. Egy egyszerű kapcs. rajzot csinálnál? Amíg olyat nem tudsz, addig ne is kísérletezz leddel.
2012. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudok kapcsolási rajzot készíteni, már dolgoztam eddig is ledekkel (sikerrel). És igen a hangkábelre akarnám tenni (miért más is van?) :D Azt akarnám elérni hogy ritmusra villogjon http://www.youtube.com/watch?v=OxQY78afU6c mint itt :P. Már régebben is ki akartam próbálni, de mostmár komolyabban akarom.
2012. jan. 2. 22:39
 5/17 A kérdező kommentje:
most hirtelen ezt dobtam ösze kapcsolási rajz gyanánt :D [link]
2012. jan. 2. 22:42
 6/17 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az elem helyett értelemszerűen a hangszóró vezetéke értendő.

Plusz a plusszal, minusz a minusszal.

2012. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
erről az oldalról tudtam én is, de azért köszi ;)
2012. jan. 2. 22:48
 9/17 A kérdező kommentje:
de honnan tudom hogy a hangszóró mekkora feszültségről megy? :-s
2012. jan. 2. 22:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor mit nem tudtál?
2012. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!