Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok hangfalra LEDet...

Hogyan tudok hangfalra LEDet kötni?

Figyelt kérdés
Illetve, hogyha 40 wattos hangfalaim vannak, akkor tegyek-e a led mögé ellenállást, vagy kibírja így is? És hogy fog ez egyáltalán működni hogyha a hangszóró váltóárammal működik. Légyszi segítsetek, hülye vagyok ebben a témában.
2012. jan. 2. 22:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hogy mekkora feszültséggel működik a hangfal
2012. jan. 2. 23:03
 12/17 anonim ***** válasza:

CsokiFudzsi válasza:


Hát a hangszóró biztos, hogy nem működik váltóárammal. Csak az erősítőjéhez kell az. A hangszoró jele (a hang) egyenáram.


Uh, ezt ne terjeszd!!! Totális hülyeség! Természetesen váltó áram van a hangszórón!

2012. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Uh, ezt ne terjeszd!!! Totális hülyeség! Természetesen váltó áram van a hangszórón!"


Ezt meg hol hallottad?


Nem váltó. Váltakozó. Nem mindegy.

2012. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pontosítok: változó.
2012. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jah ez már csak kötekedés,elektronikai suliba jártam, technikus vagyok, mindig is váltóáramként hívtuk... Attól még ez bődületes baromság marad : A hangszoró jele (a hang) egyenáram.
2012. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

" Jah ez már csak kötekedés,elektronikai suliba jártam, technikus vagyok, mindig is váltóáramként hívtuk... Attól még ez bődületes baromság marad : A hangszoró jele (a hang) egyenáram."


Csodálkozom hogy technikus lehetsz ha még olvasni se tudsz.

1. Valaki azt mondta hogy váltó. Arra azt válaszoltam hogy nem váltó, változó, nem az egyenáramodra.

2. Erre te jössz a technikus szöveggel.

Ha nem vagy tisztában a fogalmakkal, keress rá a google-n, vagy olvasd el figyelmesebben a válaszokat.

2012. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te nem érted amit én írok... NA PEACE
2012. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!