Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom szinkronizálni...

Hogyan tudom szinkronizálni adatkábel segítségével a pda-m a számítógépemmel, hogy frissitse az emailokat a GPS-t. Stb?

Figyelt kérdés
(nincs wifi-buetooth-infra)

2012. jan. 4. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Khm... , hogy is mondtad, milyen PDA-d van és milyen oprendszer a gépeden?
2012. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A pda-m egy airis t610 melyen egy: Op.rendszer: Microsoft Windows Mobile 5.0 for Pocket PC Professional Edition (Magneto) van

Én vista-t használok a számítógépemen (Korszerű)

[link]

2012. jan. 4. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

A wm alapjáraton tudja használni a kábelen át a pc-n lévő internetet. Bedugod, csatlakozik, partnerséget sem kell beállítani és kisvártatva eléri a netet a pda és már lehet is levelezni.

Javaslom, hogy egy imap klienst hozz létre a pocket Outlookban, körökkel jobb, mint a partnerséggel járó szinkronizált kliens. Teljesen jól be lehet konfigurálni. Imappal az elküldött-fogadott leveleid egyaránt a pda-n lesznek.

xp-n az Activesync kell, neked már asszem a Mobile device center.

És ha már van net a pda-n, akkor a pályaadatokat is simán letölti előre, gondolom erről van szó.

2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!