Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a számítógépemmel?

Mi lehet a számítógépemmel?

Figyelt kérdés
Szóval játszottam a test driveon és fogta magát lefagyott. Eddig még soha ebbe a játékba. Otthagyttam egy ideig, majd ctr+alt+del , alt+f4 stb.. Semmi. Kikapcs. Nem is próbáltam újraindítani mert mennem kellett . Amikor hazajöttem be akartam kapcsolni nem ment. Elindul megkérdezi hogy csökkentett mód stb. Aztán megy a windows xp betöltőképernyő ès újraindul. Néha kijön egy kék kép de csak egy pillanatra. Mi lehet vele?
2012. jan. 16. 23:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
Valószínüleg kék halál, telepítsd újra az op. rendszered vagy különben sokszor találkozol evvel a hibával!!
2012. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 norberto79 ***** válasza:
a memóriamodulokat le kellene tesztelni, vagy legalább cserélgetni egyesével behelyezni őket, és próbálni. De még sok más oka is lehet de ezt egyszerűen ellenőrozheted.
2012. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a ramo-od fogta, és szépen összefosta magát miközben kilehelte a lelkét.kellenének a géped paraméterei a pontosabb válasz érdekében.
2012. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most megpróbáltam,a ramot kicserélgetni egyesével,semmi . Megpróbáltam kivenni meg berakni a processzort és azóta már a monitor se kapcsol be . És a hangfalon keresztül egy valami emberihez hasonló hang jön. A proci: 2,8 ghz

Ram: 4 darab 256 os van benne

Videókártya 256 mb ati readon

2012. jan. 17. 15:43
 5/11 norberto79 ***** válasza:
Az a sok memoriamodul elég jó esély a hibára, mindig csak egyet hagyj benne a próba erejéig. A procit kivetted visszaraktad, és újra is pasztáztad? Keress púpos kondikat az alaplapon.
2012. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csak a ramokat cserélgesd! kérj kölcsön valakitől hogy ki tudd szűrni hogy melyik a sz@r!


a procit ne bántsd mert ha kivetted akkor azt újra kell pasztázni!külömben ki fog kapcsolgatni a túlmelegedés ellen!

2012. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát a ramokat még fogim cserélgetni de a procit hogy jell pasztázni? Mert addig nem tudok semmit se csinálni. Az eddigi válaszokat nagyon szépen köszönöm , de mèg segítsetek légyszi!

Ja és a ramokat kioróbáltam egyesével de eggyik se jó. :'(

2012. jan. 17. 22:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg az a vicces h egy hónapja lett kicserélve benne a ram (monjuk használtra) és a táp is . Egyszer már volt ilyen de akkor nem én csináltam meg . Akkor is a procival volt gond. Ja mert egy hónapja azért vitték el hogy javítsanak rajta de akkor is rossz volt benne a ram és ezért bem került bele 2gb mert akkor nem jött ki volna abból a pénzből. Külolönben most win7 lenne rajta. És amúgy megérné a win 7 ért még ramot belepakolni? Vagy jó akkor már az xp is ? Köszönöm! ;-)
2012. jan. 17. 22:44
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor lehet h a táp a ludas nem?

milyen az a táp?

win7-hez kell min 3giga ram...


boltban lehet kapni pasztát ami kell a procihoz...de ha egy honapja pasztaztak akkor az nem száradt még ki...az még birja...

2012. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Most már értem . Hát az lehet baj mert amikor leszedtem a procit az nem jött a hűtőbordákkal a proci rajta maradt az alaplapon. De az a paszta mire szolgál? Mert attól még be kéne kapcsolnia nem?
2012. jan. 17. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!