Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen PS3 játékot vennétek?

Milyen PS3 játékot vennétek?

Figyelt kérdés

Lenne 5000-rem most egy játékra, milyet vennétek, ami használtan kijön ennyiből?


Max 1-2 ezerrel legyen drágább, de jó lenne, ha 5k körül kijönne valami jó.

Mindegy milyen stílus.


Lehetőleg ezeket már ne írjátok:

[link]

[link]



2012. máj. 28. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdvözlet!

Brütal Legend,Army of Two,Army of Two 40th Day,Metal Gear Solid hd collection (még nem olcsó)God of War Collection volume 2

2012. máj. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MGS Colelction-t majd olcsóbban biztos beszerzem, GoW Collection 2-t is majd ha PSN-en akciós lesz (pont múltkor volt a 2 játék 15 fontért, a Collection 1-et is ennyiért vettem, nagyon megérte volna ennyiért), Army of Two nem rossz, és olcsó is, lehet az lesz, Brütal Legend-ről jókat olvastam, majd nézek gameplayt.
2012. máj. 29. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én újonnan 6 ezerért vettem Batman Arkham Asylumot. Az Unchartedeket tegnap rendeltem meg. :)
2012. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző: Jaj de hülye vagyok, pont azokat írtam. XD

Az InFamous már egész olcsó.

2012. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Infamous már meg volt, valószínűleg GoW 3 vagy GT5 közül lesz az egyik.


Bár most néztem, hogy Dark Souls is van már bontatlanul 7k-ért, meg a Reckoning is ennyi, pedig az most jött ki, még Uncharted 3-mat is találtam 7k-ért Online Pass-sal, túl sok mindent tudnék venni.

2012. máj. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!