Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos fiamnak (felül,...

9 hónapos fiamnak (felül, feláll, mászik) milyen játékot vennétek max 40. 000ftig?

Figyelt kérdés
Valami jó készségfejlesztő,vagy tolókaros bicikli,vagy ilyesmi érdekelne.Mikkel játszott szívesen ilyen idős picikéd?(most ne műanyagflakon,vállfa..ilyesmiket írjatok..:)))) )
2012. ápr. 10. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 18 hónapos van egy tolókaros bicajunk elég régóta, imádja!A trambulint is nagyon szerti,és hintázni csúzdázni is imád olyan klassz kerti játékok vannak.
2012. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Disi ***** válasza:

Nekem is ezeket csinálja a babóm nagyjából egyidősek. Mi most vettünk egy tolókaros triciklit neki, van egy kis tálca a lába alatt, arra szokta tenni a lábát. használtan vettük egy internetes oldalon, de nem sokat használhatták, a kerekek nem igazán kopottak (nyilván az a babó nem élvezte annyira). Van egy kis korlát ami tartja hogy ne tudjon kiesni belőle. Az én kislányomnak nagyon tetszik. Van egy ugrálós hintánk, azt régebb óta használja, de kb negyedórát marad meg benne.

Hétvégén voltunk egy szülinapi buliba ahol volt egy nagy trambulin. Beraktuk középre a babóm, a nyagyobbak pedig ugráltak körülötte (persze én is ott voltam mellette hogy ne tudjanak ráesni). Ott pattogott ülve és úgy de úgy kacagott :))) Nagyon édesek voltak.

A hintát is nagyon szereti ha lemegyünk játszótérre, most már venni akarok egy normál hintát a mamáékhoz, ők kertesházban laknak van helyük.

2012. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk ebben a korban egy fischer price golyópálya volt a legmenőbb játék + tolókaros bicikli (régiós) és hinta. Ezeket nagy szerette. Ja, meg hát az ugráló hip-hop zebra,de az olyan 1 éves kora körül vált érdekessé.
2012. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!