Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindig lefagy a laptopom és...

D.Đ kérdése:

Mindig lefagy a laptopom és más gondok is vannak vele mit csináljak? Bövebben lentxd

Figyelt kérdés
Van amikor minden tökéletesen működik semmi baj nincs vele és mostanában gyakrabban leszokottt vagyni néha ha már kijön az "üdvözöljük" már akkoris. Ma reggel kiirt valami olyasmit h a gép nem indul el mert valamit átálitottunk és kérdezte h vissza álitsuk e rámentem és utánna minden heppy jóvolt. De mikor másodszorra be akartam kapcsolni akkor lefagyott ismét. avast free antivirus os virusirtóm van. Multkor kiiirta hogy trójai virusos a gépem de elvileg eltüntettem mert a gép aztirta ki hogy virusmentes.. Ennek lehet köze hozzá? Help:/
2012. máj. 31. 14:00
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
Lehet, de sok más is. Én mondjuk először azt nézném meg, hogy a lefagyások esetén mi volt közös. Ez alapján el lehet indulni, hogy hw vagy sw hiba lehet-e.
2012. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jahm értem. Köszi
2012. máj. 31. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!