Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tükörreflexes fényképezőkben...

A tükörreflexes fényképezőkben milyen adatokat fontos nézni? MegaPixeles felbontás? Pixel felbontású kijelző? Sorozatfelvétel sebesség? Zársebesség beállítási lehetőségek? Maximális érzékenység? Vagy mi? Nem nagyon értek hozzá

Figyelt kérdés

Helló! Nézegetem a tükörreflexes fényképezőket de nem tudom melyeket érdemes venni és milyen opciókat adatokat kell nézni ,hogy szép ,kiváló minőségű képeket lehessen vele készíteni .

Előre is köszönök mindent !



2012. jún. 1. 22:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Alapból rossz a hozzáállásod.


A leggagyibb dslr-rel is 100x jobb képeket tudsz csinálni, mint egy kompakt géppel, HA van mögötted tudás és szorgalom és némi tehetség.


Döntsd el végre, mennyit szánsz a dologra, szívesen segítünk, mondunk pro és kontra érveket gépek mellett, de egyszer azt írod, 50ezer, most meg 200e.

2012. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Vegyél bátran egy használt Canon Eos 350D-t alapobival (50eFt körül), vagy 20D-t (60e), esetleg 30D-t (80e)

Azért írtam, hogy bátran vedd meg, mert ha nem tetszik szinte ugyanannyiért el is tudod adni, nem, vagy minimálisan buksz csak rajta. Az új gépekről ez nem mondható el.

Először mindenképp olcsó gépet vegyél, hogy kitapasztald, hogy mire van igényed, merre szeretnél majd később tovább menni.

2012. jún. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
okés köszi :D
2012. jún. 3. 18:11
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha - ahogyan írtad - ballagáson akarsz fotózni, meg úgy általában rendezvényeken, akkor számíts hozzá egy normális külső vakut is. Egy belépő szintű (kínai) TTL rendszervaku kb. 30.000Ft-tól indul, utána határ a csillagos ég.

Szerintem inkább legyen olcsóbb a váz, de normális obit vegyél hozzá és egy jó vakut.

És olvasgass fotós oldalakat, hogy kezelni is magabiztosan tudjad majd az új gépet.

2012. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!