Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a monitor...

Miért nem kapcsol be a monitorom? Van benne Integrált Videokártya is azon müködik! , de ha be dugom a Nvidia Gforce 6600-ba a monitort akkor a monitor nem kapcsol be:S de minden más müködik faszán:/ 2 videokarim is van mind a 2 be ezt csinálja:S

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 09:22
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Talán rossz a VGA foglalat. Próbáld ki egy másik monitorral.
2010. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- 6600 csatoló hiba

- 6600 illesztés hiba

- 6600 hiba

- integrált + 6600 összeférhetetlenség (régebbi bios nem kapcsolja ki az int vga-t, és azon keresi a monitort)

- AGP/PCI-E ki van kapcsolva a biosban, ezért nem is látja a lap a 6600-át

- Elsődleges videovezérlő az integrált kártya a biosban, ezért nem is foglalkozik a 6600-ával.

2010. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ezt h tudnám meg javítani?:S
2010. szept. 12. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Először a BIOS-ban kellene, hogy túrkálj, de ha nem tudod pontosan mit is csinálsz akkor inkább NE(!!!).
2010. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ugyan ez a GForce típus volt nekem is! Ugyan ezzel a problémával halt meg. Nem az AGP foglalattal lesz a gond, egyszerűen meghalt a kártya. Max még az lehet a gond, hogy a BIOS-ban alapértelmezettnek az alaplapi van megjelölve. De szerintem az eléggé kizárt mert mindenhol automatikusra van kapcsolva.
2010. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem hiszem el, hogy mind a 3 kártya ezt csinálná.. pedig haverom vette ujj csak az ővébe nem ddr2 es kell asszem vagy nemtom mien
2010. szept. 16. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A videokártyának annyi nekem pont ez volt!
2012. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!