Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HKC LCD monitor (18.5 colos)...

HKC LCD monitor (18.5 colos) nem reagál az integrált videókártyára - miért? Lent

Figyelt kérdés

Két videókártya van a gépemben. Egy Intel 82845G Graphic Controller (ez az integrált) és egy NVIDIA GeForce Ti200-as. Az NVIDIA kártyát felismeri, működik rendesen a monitor, viszont ha átdugom az integráltba, akkor semmi reakció.

Próbáltam azt is, hogy kivettem a(z) NVIDIA videókártyát a gépből, így csak az integrált videókártya volt a gépben, szintén semmi reakció.

A semmi reakció alatt azt értem, hogy kiírta a monitor, hogy 'No signal'. A csatlakozók és a kábelek jók és rendesen vannak bedugva, tehát az sem lehet gond.


Tudnátok segíteni, hogy az integrált videókártyát is tudjam használni? Ha esetleg a(z) NVIDIA becsődölne, akkor az integrált karit használnám.


2011. ápr. 16. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
lépj be a BIOS-ba, és nézd meg, nincs-e letiltva az alaplapi videokártya!
2011. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a grafikus vga behelyzése után automatán tiltja az IGP-t akkor nem. Inkább használj sli-s alaplapot és úgy 2 videókártyát. Az igp eléggé melegíti a lapkakészletet, ne terheld feleslegesen vele az alaplapot.
2012. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!