Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőt ajánlanátok...

Senkimégisvalaki kérdése:

Milyen fényképezőt ajánlanátok egy kezdő fotósnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeptembertől kezdem a fotó szakot, addig kéne egy jó gép azért nem olyan drága áron (akár használt is, 150 nagyjából az árlimit).

Tudtok olyat ajánlani ami: tükörreflexes, cserélhető optikás, ceruzaelemmel működik és sd kártyát olvas?


Nagyon hálás lennék a válaszokért! Előre is köszi!



2012. jún. 28. 15:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
(Lemaradt előbb), de úgy tudom, a tükörreflexes gépek már mind aksisak, elemes nincsen, bár szerintem is jobb ez így:):)
2012. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kritériumaid a mai gépek 95%-ra megfelelnek.


Az 1100D helyett inkább 550D-t vegyél 18-55 kitben, bár az kicsit túllépi a keretet. De nem vesz minden évben vázat az ember, érdemes jól meggondolni.

2012. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utólag is köszönöm a válaszokat!

Végül beadták a derakukat a szüleim, lett Canon EOS 60D-m, és imádom!!! Kaptam hozzá alapobit meg utólag nemrég vettem egy telét. A gép nem olcsó de ajánlani tudom mindenkinek (filmezéshez is az egyik legjobb).


Valamelyik kérdező:

A Blahánál van egy művészeti suli, oda. :)

2013. ápr. 24. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!