Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A ps3 ra csak a flash működik...

A ps3 ra csak a flash működik vagy ps2 höz hasonlóan free mcboot szerű program amivel a memória kártyát be rakjuk és úgy működik az írott játék?

Figyelt kérdés
Bocs nincs PS3 mam csak venni szeretnék és tudni szeretném hogy mire számítsak.

2012. júl. 5. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

És mégis hova akarod berakni a memóriakártyát?

Ide: [link]

Vagy ide: [link]


Komolyan azt hiszed, hogy 2012-ben még külön memóriakártya van PS3-hoz? És csak úgy viccből van 160 meg 320 gigás vinyója?

Amúgy nem kell ezzel foglalkoznod, vagy használtan veszel egy már flasheltet, és meg van oldva, vagy újonnan, de azt meg nem tudod sehogy sem flashelni, és valószínűleg soha nem is fogod tudni.

2012. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs de azt kérdeztem HASONLÓ monndjuk pendrivval amúgy azért hogy ne kelljen flashalni hogy fel tudjak menni online
2012. júl. 5. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy grammar nazi, de most muszáj annak lennem, mert nem is értem mit akartál mondani.

Szóval ezt még egyszer meg tudod ismételni magyar nyelven?

2012. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy hogy bele rakom a pendrevot,és viszi az írott játékot, így nem kell flashalni és az eredeti játékkal felmehetek online.
2012. júl. 6. 13:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon ne nézzetek hülyének.
2012. júl. 6. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a belerakod a pendriveot az a jailbreak akar lenni (szerintem legalábbis arra gondolsz), az csak 3.55-ös FW-n működik, multizni meg mindig csak a legfrissebb FW-n tudsz (jelenleg 4.20, vagyis van már 4.21, de az opcionális), tehát ha egyszer felmész multizni már soha többet nem tudsz letöltött játékkal játszani.
2012. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!