Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mért van az hogy ennyire...

Mért van az hogy ennyire zabálják a programok a memóriát?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észre vettem hogy a gépemen lévő programok egyre jobban zabálják a memóriát, lefuttatom heti szinten az eset smart security 5.2-őt mindenre kiterjedő vizsgálattal, a malwarebytes-t is rögtön az eset után a vírusirtók naprakészek, a net vizsgálat alatt le van kapcsolva, mégis nem jövök rá mi okozza ezt, kérlek segítsetek!Íme a kép:

[link]



2012. jún. 20. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Én nem látok semmi kivetnivalót a memóriahasználaton, teljesen normális.
2012. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De azt furcsállom hogy eddig ennyire nem zabálták és nem értem hogy ez most miért van a memóriahasználatnál pl a firefox már 171 428 K-nál tart és folyamatosan növekszik :S
2012. jún. 20. 20:00
 3/6 A kérdező kommentje:
meg hát alig fut pár program és CPU használat 90% 3 GHZ-es procinál :S
2012. jún. 20. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A Firefox szereti a memóriát, néha egy újraindítás segít rajta (nem a gépet, csak a Firefox-ot). Nálam a Firefox most kb. 414 188 K memóriát használ, ami 40+ lapnál érthető. Processzorhasználat az magas, a taskmgr.exe terheli ennyire, az a feladatkezelő. Ennyiből nem tudom miért terheli ennyire.
2012. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most pl. az semmit nem terhel lehet le kellene cserélni a vírusirtót mert azért nem hiszem hogy az eset minden vírust felismerhet bár ott a malwarebytes az azért valamennyivel jobb de az sem talál soha semmit :S
2012. jún. 20. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Évek óta ESS-t használok, eddig nem volt komolyabb problémám sem vele, sem vírusokkal. Kiegészítő védelemként semmi mást nem használok, az ESS bőven elég.
2012. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!