Használtan xbox360-at hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen, csak legyen hozzá minden tartozék, legyen rajta 5.1 csatlakozás, meg a legújabb flash. Nekem jó a 4gb-os is. Vaterán ismeretlen okok miatt "felfüggesztettek", tehát azt az oldalt ne írjátok. Máshol esetleg jó árban lévők vannak? 35-40K-ig mehetek el árban, de 40nél nemigazán tudok többet összekaparni.

2012. júl. 8. 21:23
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Slimnek nem muszály lennie, lehet sima fat is.
2012. júl. 8. 21:25
 2/33 anonim ***** válasza:

Például expressz.hu.

Javaslom a googlet...

2012. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

a google megbombázott egy kiló hülyeséggel, nem akarok most hulla fáradtan szemezgetni, ezért írtam ki a kérdést.


azt az oldalt meg megnézem, köszi :)

2012. júl. 8. 21:33
 4/33 Chello ***** válasza:

Konzol studio.

Talan nem annyira zsakbamacska.

2012. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
de a konzolstúdió nem árul flashelt gépeket, nekem pedig az kéne, mert a közelemben nem tudom flasheltetni :/
2012. júl. 9. 13:49
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem is kell flasheltetni.

Akkor inkább ne vegyél konzolt.

2012. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Azon kívül hogy csúnya dolog, miért?
2012. júl. 9. 19:52
 8/33 karcsi22 válasza:

Hardverapro a legjobb valasztas, ott biztos vagyok benne hogy talalsz 1-2 napon belul.

Sok sikert

2012. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Biztos használtat akarsz venni?


Mert flasheld gépet kapsz, azt mondja a tulaj, hogy semmi baja nem volt. Hazaviszed: Vagy elromlott dvd meghajtója, vagy újra el kell vinned frissíteni. Ha te jobban szeretnéd tesco-s zacskóban megkapni a konzolt, minthogy vadonatúj dobozban új konzollal. Nem árt vigyázni. Így is sok a csaló.

2012. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Megbízható oldalon nem állíthat olyat ami nem igaz. Persze, jobb lenne vadonatúj konzolt venni, csak a gond az az hogy én nem engedhetem meg magamnak. 45nél olcsóbban nem kapok, plusz még veszek hozzá mégegy kontrollert mert többnyire haverokkal használnám. Ehez jön még a flash, 5-10K. Vagy eredeti játékok, igaz hogy én egy skyrimmel, tekken6-al, és valami lövöldözős cuccal (pl gow3) életem végéig elvagyok, de 20K alatt nem úszom meg azt sem.


Egyébként amit egyik előttem lévő írt at sem hülyeség: ha nincs pénzem erre a hobbira akkor inkább ne vegyek konzolt. Viszont nekem csak arra kéne hogy kéthetente egyszer egy nehéz nap után hazaérve bedőljek az ágyba és nyomjam neki, meg hasonló gyakorisággal áthívni egy havert és tekkenezni. Erre nem akarok annyi pénzt kiadni, nincs is miből. Egyébként engem hidegen hagy ez az egész live dolog is, ha haverral akarok játszani áthívom.

2012. júl. 10. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!