Használtan xbox360-at hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen, csak legyen hozzá minden tartozék, legyen rajta 5.1 csatlakozás, meg a legújabb flash. Nekem jó a 4gb-os is. Vaterán ismeretlen okok miatt "felfüggesztettek", tehát azt az oldalt ne írjátok. Máshol esetleg jó árban lévők vannak? 35-40K-ig mehetek el árban, de 40nél nemigazán tudok többet összekaparni.

2012. júl. 8. 21:23
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Igen, pont erről beszéltem. A gond csak az, hogy a cuccok árának a feléből is simán fizetni tudják a csapatot aki készíti, főleg azoknál a játékoknál, amiknek amúgy is brutál eladásaik vannak. Gondolj bele.


Én azokkal a játékokkal amikkel játszanék, még nem találkoztam 6-7 ezer alatt használtan sem. De megbombázhatnál egy linkkel, mert ha tényleg árulnak kétezerért normális játékokat, akkor lehet bespájzolok azokból, és mikor mindet meguntam, és csóró is leszek, csak akkor flesseltetem ki a gépet :D

2012. júl. 11. 22:41
 32/33 anonim ***** válasza:

thehut.com

Folyamatosan vannak akciók, nincs postaköltség.

Bioshock 2, Mass effect 2, Alan Wake, mind volt már 2500-ért, vadiújan.

Arról nem is beszélve, hogy ha ezeket megunod simán eladhatod, akár még párszáz forinttal többért is.

Használt piacot meg nézegetni kell mindenfelé... Vatera, játékaim.hu, itt is akadnak mindig nagyon alkalmi vételek.

Nyilván egy vadonatúj játékot nem fogsz megkapni 3000-ért, de néhány hónap múlva ezek is megvehetők féláron.

És hidd el, hatalmas különbség van aközött, amikor egy eredeti játék színes tokja csillog a polcodon, meg amikor egy papírtokból veszed ki a Verbatim dvd-t...

2012. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, na látod, ezzel sokat segítettél :)
2012. júl. 11. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!