Használtan xbox360-at hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen, csak legyen hozzá minden tartozék, legyen rajta 5.1 csatlakozás, meg a legújabb flash. Nekem jó a 4gb-os is. Vaterán ismeretlen okok miatt "felfüggesztettek", tehát azt az oldalt ne írjátok. Máshol esetleg jó árban lévők vannak? 35-40K-ig mehetek el árban, de 40nél nemigazán tudok többet összekaparni.

2012. júl. 8. 21:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Dikk, mekkora szöveged írtam :D
2012. júl. 10. 13:37
 12/33 anonim ***** válasza:
A flash árából pont kijön ez a 3 játék.
2012. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Flash - 8000Ft


Tekken6 - 6500Ft

Skyrim - 11500Ft

Gears of War3 - 9900Ft


Igen, a flash árából pont kijön mind.

2012. júl. 10. 13:55
 14/33 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy mindet újan kell megvenni.

Valamint flashel bukod a multiplayert, kb semmi értelme a konzolnak onnantól kezdve.

Keress más hobbit, úgy látszik ezt nem engedheted meg magadnak.

2012. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Előbb írtam le, hogy a multiplayer NEM érdekel! Arra kellene a konzol, hogy kéthetente egy nehéz nap után bedőljek az ágyba, és kikapcsolódásképp toljam egy kicsit, valamint hasonló gyakorisággal áthívjak egy havert, és ketten tekkenezzünk. Ezt nem nevezném hobbinak, és erre ha lenne elég pénzem, akkor is sajnálnék ennyit kiadni. Hobbi akkor lenne, ha rendszeresen használnám. Az én hobbim az atlétika, és a testépítés, arra költök elsősorban, a konzol csak egy kiegészítés keményebb napok utánra relaxként nekem.


Használt játékokkal is drágább egyébként, mint egy flash.


Főleg, hogy én előre kiflashelt xboxot veszek, amit elvileg 40 alatt megúszok. Linkelt is az egyik válaszoló egy jó oldalt, köszönöm neki!


De neked is köszönöm a véleményedet, ha hobbiként tekintenék rá valószínűleg meggondoltam volna magam - teljesen jogosan. Így viszont nem :D

2012. júl. 10. 14:24
 16/33 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hobbinak vagy hétvégi szórakozásnak tekinted, attól még a játékok nem a fán teremnek, nem ingyen vannak.
2012. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
És mivel lesz nekem attól rosszabb, ha letöltöm? Mit veszítek vele? Egyszerűen nem tud érdekelni, hogy mennyire csúnya dolog ha letöltöm.
2012. júl. 10. 15:28
 18/33 karcsi22 válasza:
Szerintem is nyugodtan vehetsz fleshelt boxot, nem mindenki teheti meg hogy eredeti játékokat nyomjon ...
2012. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

88 mph válasza:


"ha nem teheted meg, ne jáccál vazz! én pénzes vagyok, nézd milyen vagány vagyok!"


:DDD

2012. júl. 11. 21:03
 20/33 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pénzes, most adtam el a xboxomat, hogy a rezsit ki tudjam fizetni egyáltalán.

De akkor sem flasheltettem és loptam el a játékokat.

Na látod ezért vagyok vagány, ti meg tolvaj kis g*cik vagytok.

2012. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!