Használtan xbox360-at hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen, csak legyen hozzá minden tartozék, legyen rajta 5.1 csatlakozás, meg a legújabb flash. Nekem jó a 4gb-os is. Vaterán ismeretlen okok miatt "felfüggesztettek", tehát azt az oldalt ne írjátok. Máshol esetleg jó árban lévők vannak? 35-40K-ig mehetek el árban, de 40nél nemigazán tudok többet összekaparni.

2012. júl. 8. 21:23
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Ha egy másik embertől lopnám el a játékot akik megvették, akkor kis tolvaj g.eci lennék, ezt aláírom. Én viszont nem tulajdonítom el senkitől, csak egyszerűen nem támogatom a nehezen megkeresett magyar forintjaimmal az amúgy is rohadt gazdag vállalatokat, akik pofátlanul, indokolatlanul nagy összegeket kérnek el egy játékért. Akkorát, hogy még használt játéknál is sok.


Ezzel én senkinek nem ártok, a gyakorlatban senkinek nem okozok anyagi károkat, ne mondd hogy tolvaj vagyok. Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá hogy ki honnan szerez játékot, ameddig ezzel nem ártok másnak. Ahogyan ahoz sincs közöd, hogy szartam-e ma reggel, kivéve ha a te, vagy más ajtaja előtt tettem. Itt le is zárom a vitát, beképzelt kommenteket nem várok, mivel igen is az vagy. Vagy 3x jelentettem ki eddig, hogy leszarom, igen is le fogom tölteni, de te még mindig cseszegetsz, sőt fel is vágsz, hogy mekkora hőstettet vittél véghez: eladtad a konzolod, mert fizetni kellett a rezsit. Igen, ha nem lesz más választásom én is eladom, mert ebben az esetben nem segít, ha letöltök játékokat. Én meg a sportra költök sokat, és nem lopom el a gyártól a fehérjét, meg az ízületvédőt. Akkor most legyek vagány?

2012. júl. 11. 21:45
 22/33 anonim ***** válasza:

Azokat csak azért nem lopod, mert azokat nehezebb.

Be kéne menni és kézzel lenyúlni...

Ugyanúgy megtennéd azt is, ha lehetne.

2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem, azokat is tudnám lopni. Van olyan, aki a gyárba dolgozik. Az simán kilopja, és eladja tized áron. Nálunk a kéziseknél van is ilyen, mégsem tőle veszem, hanem rendesen a boltban, mivel azért nem kérnek indokolatlanul nagy összeget. A játékok árának minimum 60%-a haszon, ezeknek a cuccoknak nem, ez nem akkora biznisz, így nem is árulják annyira felháborító pofátlansággal. Ezért szívesen perkálok.
2012. júl. 11. 21:59
 24/33 anonim ***** válasza:

Ja értem, tehát akkor aminek több, mint a 60%-a haszon, azt el lehet lopni.

Van fogalmad arról, hogy pl egy márkásabb ruhának mennyi az anyagköltsége?

Az ár 5-10%-a.

Akkor a logikád szerint azt is el lehet lopni, mert a szemét, mocsok varrónők aljas szervezete gyártja őket.

2012. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem, én nem veszek olyan ruhát, és kész. De ha kellene, akkor keresnék olyan ismerőst mint amit az előbb említettem, és venném tőle tized áron. Igen, engem ne húzzon le senki. Ők lopnak meg engem, nem én őket.
2012. júl. 11. 22:26
 26/33 anonim ***** válasza:

Jajj te szegény... Úgy sajnállak.

Xbox játékokat is lehet venni használtan, sőt akár újonnan is nagyon olcsón, szó szerint bagóért, azokon nincs 60% haszon, de még 20% sem.

Előtted a lehetőség ilyet keresni és vásárolni.

2012. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Egyébként egy igényesebb ruhánál nem csak az anyagot fizeted meg, hanem valamiből fizetniük kell a munkásokati is, a reklámokat, stb. Így már csak kb 70% a haszon, de a véleményem ugyan az.
2012. júl. 11. 22:31
 28/33 A kérdező kommentje:
Amúgy elegem van belőled, főleg hogy le is írtam, hogy a használt játékok is bőven rohadt drágák. Hülyeség hogy bagóért árulják. Nem fogod megváltoztatni a véleményemet, viszont rohadtul felcseszel.
2012. júl. 11. 22:33
 29/33 anonim ***** válasza:

És szerinted egy játéknál csak megnyomnak egy gombot és kész is? Jó, a COD szériánál nagyjából ez a helyzet, de a valódi játékokon több százan dolgoznak, sokszor évekig, programozók, grafikusok, hangmérnökök, színészek, ésatöbbi ésatöbbi, itt is ugyanúgy van reklám.

Arról nem is beszélve, hogy a fejlesztők csak az eladásokból kapnak pénzt, a fejlesztés alatt nincs bevételük.

Persze a kiadók lenyúlása más dolog, de ez nem olyasmi, amivel egy vevőnek foglalkoznia kell...

2012. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

2500-3000 forintért vettem több vadonatúj, fóliás játékot postaköltséggel együtt, használtat már 1500-ért és ezek mind top kategóriás játékok.

Legalább ne hazudnál ilyen pofátlanul.

2012. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!