Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akinek van TABLET-je megbánta,...

Akinek van TABLET-je megbánta, hogy vett egyet, kihasználjátok?

Figyelt kérdés

Van egy asztali gepem amivel tudok minden uj jatekot jatszani.

Van egy 11,6 os netbookom.

Van androidos telom 2,36 (Galaxy Ace)



nem tudom, de erdemes venni egy Talbetet vagy folos ?! a notit se hasznalom gyakran.

Tableten lehetne olvasni es kényelmesebb is.

Nem 500 hanem csak egy 110€ tabletben gondolkodom. Meg nincs ra meg a pénzem...de lehet elmennek brigadozni csak hogy összejöjjön ra.


2012. júl. 12. 11:46
 1/3 webmester-ter válasza:
a tablettet véleményem szerint nem tudod kihasználni, ott val a tellod, az majdnem ugyanazt tudja, mint a 100 eurós tablet, és a tablet is ugyan az, csak nagyon képernyővel, üzletembereknek még megéri, de nekük sem mindig netbook mellett
2012. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi az olcsó tabletet megbántuk, utána az androidos teló 99%-ban le is váltotta, már csak porosodott. El is passzoltuk és visszatértünk a netbookhoz...így két asztali, egy netbook és androidos mobilok bőven lefedik az igényeinket. Persze mindenkinek mások az igényei, de szerintem bőven el lehet lenni tablet nélkül...az olcsó, gyenge tablet gépeknek meg nem sok értelmük van, ha van már okos telefonod meg netbookod is.
2012. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkönnyítem dolgodat. 110 euróért nem lehet tabletet kapni csak tabletnek kinéző lócitromot.

Amit magyaroknál nyomatnak 20-30 ezerért az egy vicc és nem véletlen ezek zömét tőlünk nyugatabbra nem is lehet kapni. Az amazon a fire 7" anyagár(alatt) adja és így kerül 55 ezerbe. Google és nook szintén. Na erről ennyit.

2012. júl. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!