Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért az egy mai fiatal...

Miért az egy mai fiatal legnagyobb problémája, hogy "kiélhesse" magát? Van itt olyan, aki nem élte ki magát és megbánta? Egészséges felnőttkorhoz vagy idő előtti kiégéshez vezet?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy szinte görcsösen akarják magukat kiélni a fiatalok, olyannyira, hogy minden őrültséget megcsinálnak. Hova kell sietni?
2012. júl. 5. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem igazán éltem ki magam, de nem bántam meg. Én nem tartom magam olyan típusnak, hogy erre szükségem lenne. Különben is még bőven van idő erre, véleményem szerint.

22/F

2012. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked még van időd! Nem írtam le külön, de én most elsősorban olyan emberek véleményét várom, akik már túl vannak ezen a korszakon - 30-40 évesekét - akik így visszatekintve tudnak nyilatkozni.
2012. júl. 5. 13:45
 3/7 Julie S ***** válasza:
Én nem éltem ki magam. Bár még csak 28 vagyok, de már nem is fogom. Nem volt szükségem rá és nem is bántam meg.
2012. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert jelenleg csak addig van az embernek szabadideje, stb.. ameddig iskolába jár.. ha valaki nem csőgazdag és nem tolnak alá a szülei egy lakást, kocsit, pénzt, akkor az egész élete abból fog állni, hogy dolgozzon egész nap + fizesse a számlákat és a hiteleket.. ha még gyereket is vállal, végképp megszívta.. így pedig nem hogy szórakozásra, de még levegővételre sincs idő.. aki mindennap végigdolgozik 12 órát + még az utazás, általában még tv nézéshez sincs energiája.. de ha esetleg mégis lenne idő+ energia, hiába az egész mert pénze tuti nem lesz rá.. ezért érdemes még diákként "kiélni magunkat" - később már nem lesz rá lehetőség.. (19/L)
2012. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

én fiatal vagyok,de koromhoz képest érett gondolkodású.


szerintem így fiatalon csináljon az ember őrültségeket,mint később amikor már családjuk van.gondolok itt az alkoholizálásra,a féktelen bulizásra,szabályok megszegésére,párunk megcsalására stb...most még kicsi a felelősség!


na most a félreértések elkerülése érdekében,nem azt akartam mondani,hogy mindenki legyen alkoholista,r.banc,drogos és törni zúzni kell!

amiket leírtam azt a normális kereteken belül kell érteni.


sajnos vannak olyanok akik nem tudják hol van a határ és fiatalon alkoholistát játszanak,drogoznak stb...


erről regényt lehetne írni,de az én véleményem az,hogy ez a "normális" amikor valaki fiatalon bulizik és kicsit felelőtlenebb,nem pedig az amikor a számítógép előtt nő fel az ember,internetes haverokkal csajok nélkül!

most "kiéljük" magunkat és amikor dolgozni kezdünk,ez megszűnik.felelősségteljesebben gondolkodunk,lesznek nagyobb céljaink stb...

19/F

2012. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal, és még hozzátenném, hogy később viszont az ilyen fiatalok(akik azért nem estek át a ló túlsó felére) sokkal felelősségteljesebb, kiegyensúlyozottabb felnőttek lettek.
2013. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiatalság bolondság, az érett átgondolt döntések agyi részei még nem fejlődtek végleges formájukba.

Ha arra van ineranciája, akkor élje ki magát, ennyi. Nekem sosem volt ilyen vágyam, és jól vagyok! 30/F

2013. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!